Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék szem 000 kérdése:

Neked rosszul esne, ha a párod névnapodon és valentin napon sem vett neked semmit? 25/N

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű igen.
2014. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyiket se ünneplem,hülyeség,szóval még örülnék is neki.
2014. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A családjából sem köszöntött fel senki. Én mindig mindenkit felköszöntöttem és ajándékot is vittem. :/
2014. febr. 19. 15:42
 4/14 anonim ***** válasza:
igen :(
2014. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát most nincsen de itallal kínáljon névnapomon.valentin napot meg nem tudom micsoda.
2014. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem esne rosszul.

Szerintem olyan felesleges pénz kidobás. Ha felköszönt, ad egy csókot, esetleg elmegyünk sétálni, az bőven elég.

Valentin napra viszont még köszöntést sem kívánok. Nem szeretem a Valentin napot nekem az egész olyan mű ünnep. Tipikusan, hogy minél többet költsön az ember.

26N

2014. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, egyik se fontos ünnep, így egy boldog név/valentinnapot is elég
2014. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi a párommal névnapot nem tartunk, max annyit mondunk egymásnak hogy boldog névnapot, tehát az ajándék hiánya nem okoz rossz érzést, pont azért, mert nem tartjuk olyan fontosnak. Emellett ott vagyunk mi egymásnak, és ez a legnagyobb ajándék... Valentin napból sem csinálunk nagy ramazurit, általában rendkívüli vacsit rittyentek neki, ő meg vesz valami finom bort a vacsi mellé, és így meg is leptük egymást.. :)) 24N
2014. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha felköszönt, megemlékezik, és meglep egy kis intim meglepivel modjuk, vagy egy cuki sms-vel akkor az nekem bőven elég, nem kell az anyagi is. Ha meg vesz valamit az csak ráadás, de nem az a legfontossabb, ott is a szándék számít!

ÉS igen, ha nem köszöntött volna fel, akkor rosszul esett volna, de az, hogy nem vett semmi tárgyi dolgot, de aranyosan viselkedett volna, az nem.

2014. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na, pont ez az a két "ünnep", amit semmibe nézek és feleslegesnek tartok. Szóval nem.
2014. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!