Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. szeretnék válaszokat kapni, hogy csináljam-e amit el kezdtem. Szeretném vissza szerezni az exem. 23 éves férfi vagyok. Nagyon szeretem őt, pedig már 1 éve szakított velem. és velem még soha nem volt ilyen, hogy ennyi idő után szeressek még bárkit is. Az előző exeimet 2-3 hét alatt el felejtettem teljesen, de a legutóbbit nem tudom!!!Nagyon hiányzik, egésznap rá gondolok. Velem feküdt le először ami nekem sokat jelent. Elég sok mindent megtettem érte, sokkal többet mint a többi pasija, de 5 hónap után dobott, egyértelműen kiakadtam és ugye ebből jött sorra a vita..már kb 10 hónapja nem beszéltem vele és fel szeretném keresni. Márciusban névnapja én meg küldök neki ajándékot, remélem örülni fog neki és meg fog lepődni. Jó ötlet?
2014. febr. 19. 15:47
 1/3 anonim válasza:
Nem jó ötlet... SŐT baromság! Egy éve szakítottam én is a volt párommal akivel sok-sok évig voltam együtt! Nagyon hiányzott sokat dumáltam róla meg gondolkodtam rajta. Azóta már van egy új barátnőm jól megvagyunk bár nem ugyan olyan mint az előzővel volt.DE 100X szebb és 1000x jobb vele(mindenhogy :P).Sokszor én is gondoltam rá h felkeresem mert azóta nem is beszéltünk nem is láttam. DE MINEK? Ő dobott ki téged! Le sem sz@rja h mi van veled. Nem? Ha érdekelnéd megkeresne, de nem érdekled. Tuti más pasi tolja mint a rossz biciklit orrba szájba. Honnan tudod h neki nincs pasija? Ne rinyáljál! Legyél pasi ne valami Dzsásztin Bíber... 4 szer annyi lány van mint pasi! Szedj össze valaki mást! Nem egy nagy dolog.. magadnak csinálod a feszkót... tök fölöslegesen túráztatod magadat ezen! Szedd össze magadat mert ilyen rinyagép senkinek nem fog kelleni!
2014. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okéoké de szerintem a pasi keresse a csajt, maradjunk a régi hagyományoknál :D nem basszál orrba szájba, mert szerencsére nem olyan.99% hogy nincs pasija, mert arról tudnék. mondhatjuk úgyis, hogy elég jó csak.10/10es. és ezzel tisztában van, hogy bárkit megkaphat és ami ezzel jár az az egoizmus a makacsság és a büszkeség. én tudom, hogy túl büszke ahhoz hogy ő keressen. próbálkoztam már más csajoknál is, de hát egyik se érdekel..sőőt...mondhatni, hogy rosszul vagyok tőlük
2014. febr. 19. 16:05
 3/3 anonim válasza:
Ne legyél már sötét álomvilágban élsz! Szerinted ha egy éve szakítottatok és nem is beszéltek akkor nincs pasija... pláne ha szerinted olyan jó nő... Én sem tudtam hogy új pasija lett csak később tudtam meg! SŐT arról sem tudtam hogy elköltözött (amúgy gyakorlatilag 10 percre tőlem lakik most már.. :D). Ha valakivel nem tartod a kapcsolatot honnan tudnál róla bármit is??? Ez a pasi keresse a csajt dolog meg baromság már ne haragudj. Ha érdekel valaki akkor megkeres. Felejtsd el fogd föl hogy elfelejtett már réges régen. Eszébe sem jutsz. Nem érdekled. Sajnálom h ezt kell mondjam de ez az igazság! Lépj túl a dolgon. Edz ,tanulj éld az életed és betoppan más az életedbe. Pontosan akkor mikor nem hajtod a csajokat hanem csak úgy mennek a dolgok! Pontosan így volt velem is. Vergődtem mint egy pics@.. aztáán elkezdtem edzeni tanulni bulizni nem érdekeltek a csajok, és puff! Egyik napról a másikra lett egy bomba nőm aki balett táncos. Az előző nem sportolt semmit nem csinált semmit... könnyen levonható a következtetés hogy aki 4 éves kora óta táncol az mennyire bomba (ezzel nem akarom fényezni csak büszke vagyok RÁ :D). Nem vesztettél semmit az előzővel SŐT nyertél is. NE LEGYÉL pics@!
2014. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!