Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitott velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem a barátom. Mégis ugy tesz mintha meg mindig egyutt lennénk. Nem tudom eldonteni hogy ujra ossze akar velem jonni vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Ok: tul fiatal vagyok hozzá. Viszont mi ugyan ugy még tartjuk a kapcsolatot mert ugy éreztem szerelmes vagyok(igazábol nem tudom el donteni mit is érzek valojában)... már egy ideje feltunt hogy a szokottnál tobbet figyel rám és tobb idot akar velem tolteni. Nem tudom ezt most hova tegyem. Szivem szerint visszamennék hozzá, de ott a buszkeség is hogy már egyszer szakitott és ezt megteheti akár mikor. De ott a másik dolog is hogy csak játszik velem és nem is gondolja komolyan. Néha elhiszem hogy ujra lehet kozottunk valami. Néha sirok is. Borzasztoan imádok vele lenni és olelni ot ameddig csak lehet. Hiányzik. Leirhatatlanul. Teljesen osszevagyok zavarodva. Szerintetek van esélyunk ujra osszejonni vagy inkább hagyjam a francba és oljon a tudat hogy mással van?
2014. febr. 19. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg, hanem, hogy tudd használni!! Mint azt az előző kérdésekben 30 milliószor le lett írva!!
2014. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az idő neked dogozik...
2014. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Moszuke ***** válasza:

tényleg ő hiányzik vagy csak a szeretet amit kaptál?


és ne adj a kérdésre elhamarkodott választ...:)

gondolkozz el szépen és..


1.) fejlődj, tanulj, lépj tovább

2.) jöjj vele össze ismét


ez a két út van, a döntés a tiéd.

2014. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!