Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezzel a pasival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a pasival? Úgy érzem mintha ő irányitana

Figyelt kérdés
Két évet együtt voltunk tavaly nyáron megtiltotta nekem, hogy barátkozzak az egyik jó fej fiúbarátommal vagy ha mégis barátkoznák vele akkor szakit. Én erre persze, hogy megszakitottam a fiúbarátommal a kapcsolatot ami neki elég rosszul esett de szerettem a pasim és muszáj volt. M1 ÉS telt az idő mindig valamiért megharagudott rám és sose árulta el, hogy miért én meg találgathattam ott magamnak. A lényeg, hogy ő mindig eldönti magába, hogy vége, szakit és ezt velem soha nem közli csak már nem ir meg nem áll velem szóba és aztán mikor én nagy nehezen túl teszem magam rajta és lenne egy normális pasim stb. akkkor rám ir meg minden egyből elkezdem őt érdekelni. Már vagy kétszer előfordult ilyen először visszamentem hozzá most nemrég megint volt egy ilyen megint visszamentem hozzá de hülye vagyok! Most megint itthagyott mit tegyek? Már tényleg elegem van belőle mindig lezárom magamba aztán ha összejövök egy új pasival megint fogom őt érdekelni de nemtudom. Pfhúú meg vele járok egy tánc csoportba is és nem akarok figyelni rá csak nemtudom, hogy tegyem, hogy tereljem a figyelmem el róla.

2014. febr. 19. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked kell ezt eldöntened. Megéri-e ezt játszani és neked elfogadnod őt, amikor újra veled akar lenni...? Vagy tovább lépnél-e, lezárnád ezt az ingázást és találnál egy stabilabb párt magad mellé?
2014. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ezzel egyáltalán.

Csak hiánya lesz, és téged keres, mert tudja, hogy ugrasz.


sz.rd le ahogy van, és MÁSOKKAL foglalkozz csak.

Ennyi.

2014. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Moszuke ***** válasza:

jó ismét két út van a döntés a tiéd.

az egyik, hogy ismét összejössz vele a másik, hogy tanulsz belőle és továbblépsz.


az ismét összejövést nem írnám le az nem bonyolult.


a szakítás:

1.) szakíts meg vele minden lehetséges kapcsolatot. (fb, telefon, tánckör, ami lehet)

2.) írj neki egy búcsúlevelet amit sosem adsz át neki. (ergo kidobod pl) ez talán a legnehezebb rész, de ezután csak nehezebb lesz

3.) gondold át és szintén írd, hogy te milyen hibákat követtél el a kapcsolatban és ezeknek milyen előjelei voltak amiket nem vettél figyelembe. a másik hibáit szard le, az nem a te dolgod. ezt a papírt tedd el és a jövőben nyugodtan előveheted, ha ismét ugyanazt tapasztalod egy másik párkapcsolatban, hogy ugyanazokat a hibákat véled felfedezni.. ennek a lényege az lenne, hogy tanulj a hibáidból és folyamatosan tegyél ellene.

az általános hibák: a nem mertél kiállni magad mellett,

önző vagy, nem figyeltél a másikra, nem mertél megnyílni stb

2014. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!