Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy akár mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy akár mit csinálok párom puffog, kiabál velem?

Figyelt kérdés
Pl: az is zavarja ha eszek vagy leülők az ágyra!
2014. febr. 19. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze, szakíts.
2014. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem szeret.
2014. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
velem is ilyen . ne kérdezd ,hogy miért ,de pont ilyen. amikor szerlemes voltam belé elhittem,hogy az én hibámból,hogy én csinálok valamit rosszul,lelkileg nagyon letört. ma már kiszerettem belőle és amikor ilyenek miatt belém köt csak nevetek, de még mindig nem fejtettem meg,hogy miért?? miért jó ez neki??
2014. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen, vagy csak most? Ha csak most, lehet, hogy valamiért ideges.
2014. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mostanában napi szinten csinálja ezt! És nem értem miért! Azt mondja szeret de ezzel a viselkedéssel megől szép lassan mindent!
2014. febr. 19. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
azert mert tul sokat eszel valszeg. es azert mert nem fekszel le vele , csak az agyra ülsz.
2014. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!