Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés
Mar egy eve szakitottunk most baratnoje van de tudom, hogy nem szerelmes bele. Az a baj, hogy egy felreertes miatt nem beszelunk utanna jott ossze a csajjal.
2014. febr. 19. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

telefonszámát tudod, a lakcímét ismered?

...akkor nincs más hátra, mint felhívod egy négyszemközti megbeszélés céljából (egy megadott nyilvános helyen), vagy felkeresed és személyesen megbeszélitek a félreértést.

(veszteni nem vesztesz ezzel, max. visszautasítja!

(akkor meg ehhez tartsd magad!

"egy már elment vonat után kár szaladni, majd jön a következő"

2014. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy beszélsz vele. Elhívod valahová és megbeszélitek. Ha semmiképp nem akar már téged, akkor viszont hagyd békén.
2014. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod nem szerelmes belé?1 év alatt nem kúszott vissza hozzád,tehát nem szerelmes beléd.Ha kellettél volna neki már megtalálta volna a módját helyre hozza a dolgokat.hagyd békén őket,mindenki potólható Te is!
2014. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as úgy,hogy pár nappal azelőtt mielőtt összejött vele még nekem írogatott. Semmit nem tudsz a kapcsolatunkról meg arról, hogy mennyire vagyok pótolható sokáig írogatott még nekem szakítás után.
2014. febr. 19. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem mielőbb jobb tisztázni. Meg kell beszélnetek, mit éreztek egymás iránt és ha ő is szíve szerint veled lenne, akkor azt, hogy mi vezetett a szakításhoz, miben tudtok változtatni, hogy elkerüljétek a régi hibáitokat. Aztán, ha egymás mellett döntötök, a volt párodnak szakítania kell a barátnőjével, mert így tisztességes.


Feltéve, ha úgy alakul, hogy téged választ.

2014. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És eddig nem kellett, csak most amikor barátnője lett?! Szerintem egy év után már ne reménykedj, túllépett rajtad. Lehet, hogy (még) nem szerelmes az új lányba, de már beléd sem az, lépj tovább te is.
2014. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!