Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyok együtt a barátommal. Szeretjük egymást, nekem mégis a kapcsolat első időszaka hiányzik, az első pár hónap, amikor még minden olyan izgalmas, amikor még szinte rajongott értem. Hiányzik, sosem lehet már olyan? 24/N

Figyelt kérdés
szeret nagyon én is őt, azt mondja semmi nem változott csak biztos lett a kapcsolatunk, ő ezt szereti jobban, és most szeret már jobban . én mégis ugy érzem akkor többet foglalkozott velem.
2014. febr. 19. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Eltűnt az úgynevezett: "rózsaszín köd" szindróma.
2014. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vissza lehet hozni? szeretnék új lenni neki és azt szeretném ha minden úgy lenne mint régen. nem mintha most rossz lenne, és senki más sem kell. vele szeretném ugyanazt mint régen volt
2014. febr. 19. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet visszahozni. Egy idő után átalakul az érzés. Ne sóvárogj olyanért, ami már nem lehet a tied, inkább örülj annak, amid van. :) A saját boldogságod útjában állsz...
2014. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hátha ez egy nagy szerelem akkor persze vissza lehet hozni, de igazából ez magától is fellángol majd. Részedről és részéről is jó esetben. Csak ehhez időnek kell eltelnie, ami majd eldönti hogy mi lesz a sorsotok. Lehetséges, hogy annyira elpunnyad a kapcsolatotok hogy szépen lassan kialszik és szétmentek, de az is lehet, hogy ez egy örökké tartó nagy szerelem lesz.
2014. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xStefix ***** válasza:

Saját magadon (kívülről) bármikor tudsz változtatni, ha úgy érzed, kicsit ellapultál. Új frizu, másik hajszín, smink, ékszerek, néhány izgalmasabb ruci, esetleg egy kis alakformálás, ha kell.. Én is épp ebben a stádiumban vagyok, csak majdnem 8 év után. :)

Illetve a közös/izgalmas programok is segíthetnek, ha mostanában nincs annyi.

De. AZT az érzést, ami az elején volt, ne akard visszakapni, mert lehetetlent kívánsz. Egy kapcsolat újdonságát nem lehet megismételni, max. felidézni. Az eleje mindig ilyen lilaködös, ultraszerelmes, de ahogy megismeritek, megszokjátok egymást, már más dolgok lesznek fontosak. Persze újra és újra fel lehet melegíteni a régi izgalmakat, ha kell, de most már talán nem is erre a felhőkön járásra van szükség.

Kezded te is megízlelni, milyen nehéz is fenntartani egy hosszabb távú kapcsolatban magát a kapcsolatot, hm? ;)

2014. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen :) és szerencsére nem punnyadtunk el, vagy hasonló. szerintetek mikor szereti jobban a párját az ember? az elején a kezdeti szerelemmel vagy ahogy telik az idő a "biztos" szerelemmel? mi a biztosabb?
2014. febr. 19. 18:28
 7/7 xStefix ***** válasza:
100%

Meg is válaszoltad majdnem: az elején húdenagy szerelem van, később biztosabb szeretet. Szerintem legalábbis.

Az eleje érzelmileg mindent visz, felkavar, a továbbiakban megnyugszol, biztos leszel magadban és a párodban. Én nem tudom őket összehasonlítani, mert más jellegű érzés, állapot a kettő.

2014. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!