Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetek vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetek vissza egy fiút, akiért bármit megadnék, és nem is olyan régen még ő is imádott engem?

Figyelt kérdés
Nem történt semmi, egyszer csak szakított velem, de hiányzik. Egy éves kapcsolat nem érhet igy véget. Ő a legjobb barátom, adjatok tanácsot hogyan szerezhetném vissza? 18 L
2014. febr. 19. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

sehogy. felmelegítve semmis em olyan.

szzával mászkálnaka szingli srácok ,az sme igaz, hogy éppen pont senki más nem jó.

ne cseszd ela barátságot nem ér annyit.

2014. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fölösleges ezen agyalnod. Ha egyszer nem ment másodjára sem fog, azért meg ne láncolj magadhoz senkit mert nem tudod a vágyaidat kordában tartani.
2014. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már múlt időbe írtad te is. Ne harcolj. Fogadd el.
2014. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:

fiatal vagy még, nem kéne erőltetni.

idősebben azt mondanám, hogy le kell ülni beszélgetni és fejleszteni önmagatokat, de így ennyi idősen ez baromság. élj, tapasztalj.

2014. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most vagy a legszebb korban, most kell kipróbálnod mindenféle jó dolgot, hobbit, fiatal vagy... ne kösd le magad.

Ha jól értem szakított veled teljesen váratlanul és nem is tudod, igazából miért. Ha a legjobb barátod, akkor mint barát, tartozik azzal, hogy teljesen őszinte hozzád.

Jól érzem, hogy nem az?

Akkor viszont, ha nincs őszinteség, bizalom sincs és az egésznek nincs értelme.

Találsz te nála jobbat, egyet ne csinálj, amit én csináltam hogy bezárkóztam, elvesztegettem azt a 4 évet az életemből, amikor a legszebb voltam, amikor élnem kellett volna a fiatalok életét és most úgy érzem, mindez kimaradt..

2014. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!