Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok együtt lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok együtt lennétek egy olyan pasival, aki nagyon szeret örömébe hülye fejeket vágni, rángatózni, visongatni, ugrálgatni meg egyebek, de mellette normális és komoly kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
Én örömömbe nagyon szeretem ezeket csinálni és élvezettel csinálom, csak sajnos az átlag ember gyakran megveti az ilyen viselkedést, mikor nem csak a fogyatékosok csinálják ezeket. Isteni érzés ezeket csinálni, higgyétek el! Szeretném, ha egy lány eltudna fogadni így, mikor ezeket örömömben csinálom. Amúgy meg tanulok mellé munkát keresek, edzek, barátokkal vagyok és tervezem a jövőmet. :) 24/F
2014. febr. 19. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
ez csak akkor baj ha túlzásba viszed:) van egy határ amig ez tök jó meg mosolyt csalsz mások arcára is de a határon túl meg kellemetlen és zavarbaejtő lehet:) ja meg totál hülyén is kinézhetsz(rossz értelemben)
2014. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szeretem a hülyéket.

Bár szerintem jóval retardáltabb dolgokat is csináltam már ennél...xD

Engem nem zavar ha hülyének néznek...én legalább tudom hogy az vagyok.c: L

2014. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyenek vagyunk párommal, totál hülyék. Múltkor hajnali 3-kor két plüssmedvével püföltük egymást üvöltözve. Néha random leugatom, olyankor kiad valami felismerhetetlen hangot, és meg van beszélve. Léteznek ilyen csajok, igen :))) 19N
2014. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó téged klónozni kéne :D
2014. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

tisztára mint a pasim ! Múltkor éjjel a sötétben bebújt a dohányzóasztal alá (fogalmam sincs h fért be) és engem elkezdett ijesztegetni, négykézláb szaladgált utánnam és rágta a lábamat, mert ő az oroszlán és meg fog enni :D vagy nyáron esett az eső és ő sátrazni akart, így felállította a sátrat a szobában és ő sátrazott is :D vmikor elkezd a lakásban focizni és akkor egy tárgy se marad érintetlen. ....amikor meg nagyon örül..,huhh :D alig bírok vele

21/L és párom 24/F

2014. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pretty_Fighter ***** válasza:
Hát én bírom a gyerekes poénkodást.De azért ne visongassál már,mint valami buzeráns.
2014. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen persze én is ilyen vagyok szóval jól megértenénk egymást :)
2014. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!