Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járok egy sráccal ez az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy sráccal ez az első kapcsolatom viszont furcsa érzések kavarognak bennem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Összesen 7szer találkoztunk de januárban volt egy éve h facebookon beszélgetünk. Ebből 3szor volt igazi kettesben való találkozás, randi.egy évvel ezelőtt ő volt nagyon oda értem küzdött mert én mindig féltem vele találkozni a zárkózottságom miatt. Szeptemberben jött egy hullámvölgy mert mikor nyáron nem beszéltünk ő megpróbált továbblépni de nem jött össze. Hiányzott és én küzdöttem érte. Végül mikor megtudta h kórházba kerültem és elveszíthetett volna megijedt és azóta ismét érdeklődött. Első randin csak beszélgettünk másodikon màr megcsókolt és kézen fogva sétáltunk. A harmadikon pedig már a fenekemet fogta simogatott homlokon nyakon puszilt. Nem mondtuk ki h járunk de ő már úgy érzi mert szeret. Már mindenki úgy tudja. Viszont én eléggé zárkózott vagyok előtte ezért vtak a hullámvölgyek is mert mikor egy bulin találkoztunk egyből nyelveset akart gyors volt minden és megijedtem. Sajnos még egyszer sem sikerült nyelves csókot adnom neki mert nem tudom h kell. Pedig ő nagyon akarja. Meg úgy érzem nem csókolok jól nem merem megölelni simogatni ahogy ő engem. Ő irányít én pedig nem tudom visszaadni ezeket. Meg mikor meglátom nem érzem a vibrálást a levegőben, nem vagyok még szerelmes. Egyáltalán azt sem tudom mit kellene éreznem a szerelemnél. Viszont ha hozzámbújik simogat jól érzem magam vele és ha nem találkozunk sok ideig érzem h egyre jobban hiányzik. Meg félek ha majd a szüleinek be akar mutatni mert ő szereti a nagy összejövetelekek h fognak ott fogadni be tudok-e illeszkedni.Már attól is félek h be kell mutatnom és a szüleim elfogadják-e majd. Meg nem tudok főzni sütni ami elég gáz.
2014. febr. 19. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem érzel semmit nem vagy szerelmes,fözni meg majd anyud megtanit,mondjuk gyors tempóba van a pasi 3 randinál már feneked fogja,elöször ismerkedjetek meg szóban aztán lehet komolyabban is ,sok sikert
2014. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán még éretlen vagy egy kapcsolatra,és ezért érzel így.Semmit ne erőltess magadra,amihez nincs kedved,vagy amitől félsz.Nem tudom,hány éves vagy,de gondolom,tanulsz még,tehát az legyen az első dolog az életedben,mellette meg eljárhatsz szórakozni,ismerkedni,azáltal is kicsit kinyílsz,nagyobb önbizalomra tehetsz szert.Nem muszáj ennél a srácnál kikötnöd,vagy foglalkoznod vele.Ha túl gyorsnak érzed a tempóját,lehet,hogy hanyagolnod kéne inkább.
2014. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!