Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esetleg ez annak a jele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg ez annak a jele hogy megtaláltam Őt?

Figyelt kérdés
Nekem olyan a természetem, hogy valaki megtetszik aztán megismerem és túl vagyok rajta, nem illettünk össze, továbbléptem, rá egy hétre már tetszett, ez így játszódott nagyon sokáig. Jóba lettünk nagyon egy fiúval, akivel imádok lenni és teljesen olyan mint én, személyiségileg, én csak fiúban. Teljesen ugyanazokat a dolgokat szoktuk csinálni, a viselkedésünk, az érdeklődési körünk. Nagyon sokat találkoztunk, és megkedveltük egymást de mivel ő olyan fiú aki semmi áron se lépne, kis félénk,a félelem meg a távolság miatt nem jöttünk össze. már 4 hónapja ő tetszik, és nem az van hogy oké nem jött össze mostmár keresek mást, hanem továbbra is ő tetszik és várom hogy legyen belőle valami.
2014. febr. 19. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
decukiii
2014. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kajaaa :) válasza:
Szerintem keress egy olyan fiút aki különleges számodra és teljesen más mint te. Mert egy idő után már unni fogjátok egymást. Nem is lesz témátok mert ami volt azt már kibeszéltétek. De te tudod....
2014. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vadkorte81 válasza:
A menyasszonyom is olyan jellem mint en...mar egy jo ideje egyutt vagyunk megsem untam meg,hanem megkertem a kezet.
2014. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!