Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan tette ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan tette ezt a barátom? Igaza volt hogy lek**vázott?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátomat felhívtam telefonon elmondtam neki erre ő eljött hozzám részegen és ordíbált meg kiabálta rám hogy büdös k**va vagyok aztán rám emelte azt a hatalmas öklét egy ideig úgy tartotta aztán beverte a lambériát de engem nem bántott.Utána ahogy kijózanodott másnap felhívott és mondta hogy nem akart megütni mert ő szeret a falat megcsinálja és utána hallani sem akar rólam...én nagyon imádom a barátomat de szerintem nem érdemeltem ezt tőle...mondtam neki hogy ez az első és utolsó alkalom de nem érdekli pedig én nagyon szeretem.ő vette el a szüzességem is és nagyon imádom de ezt nem direkt csináltam...
2014. febr. 19. 19:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Véletlen. Mész, mész, mendegélsz és OTT EGY F**SZ! Ugye? Vagy éppenséggel fordítva? Ott egy f**sz és te rámentél?

Innentől ezer gratulációm fogadd, hogy még a szűzességed is ő vette el. És te azt mered állítani, hogy szereted? Igaza volt, jogosan tette. És meg köszönetet mondhatsz neki, hogy 1: nem az orrod törte be a lambéria helyett, 2: még meg is csinálja (!).

2014. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
A "nem direkt csináltam" részt kifejthetnéd bővebben, érdekelne nagyon. Hogy lehet nem direkt megcsalni valakit? És még azt írod, szereted, nem érted miért ilyen. Talán kezdj el gondolkozni rajta, hátha rájössz. Teljesen jogosan reagált.
2014. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 walk w1th mee ***** válasza:
64%

én kitoltam volna veled:D megmondtam volna hogy oké megbocsájtok,és lefektettelek volna,arcodba élveztem volna és a lambéria árát rádszórtam volna "ennyit érsz r1banc,mindigis csak dugni kellettél nem hatott meg hogy megcsaltál":D

ez tuti:D

2014. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy érti, hogy a srácot nem akarta ezzel megbántani, csak annyira viszketett a p!csája, hogy mikor talált egy valamire is való f. aszt, megdugatta magát - de annyira elvette az eszét a kiéhezettség, hogy nem gondolta volna, hogy ide vezet majd az ügy. Attól még jogos volt a srác reakciója, a k urvázás, lambéria, meg minden.

Én egyszer - heccelésből - odaérintettem a lábam egy másik pasi lábához, tudtam, hogy látja, hogy felhúzom vele, de nyugodtnak tűnt. Aztán mondta, menjünk, nézzük meg mikor jön a busz (arra vártunk), ekkor már gyanús volt, hogy minek kellek én ahhoz. Aztán robbant. Azt hittem nem látja mit csinálok? Persze, hogy tudtam, reméltem, hogy látja (hosszú sztori). Bumm, belevágta az öklét a megálló oldalába. Elakadt a lélegzetem.. ha azt én kapom... Akkor túlzásnak éreztem, és talán kicsit az is volt, gondoljunk bele, még meg sem közelített ez egy csalást, max. flört, de még annak is gyenge, csak egy kis kacérkodás, egy kis bosszantás, hogy vegye már észre magát. És arra kaptam egy ilyen reakciót. Ő jogosnak érezte, én nem pofáztam.

Kérdező, képzeld magad a srác helyébe! Be fogod látni, hogy nem hogy szemét volt veled, hanem kedves, mert szeret. Mert emberként viselkedett. Mert megbántottad, ki tudja mennyire, ő ivott, odament részegen, mindennek elmondott, de még úgy is képtelen volt ártani neked, csak a lambériát törte be, azért is elnézést kért, és megjavítja(!!!). Ha nem akar látni, hát nem akar látni, most nagyon szomorú és dühös. Hagyj időt neki, legalább egy hétig ne is keresd, te is addig gondold át, hogy ha úgy imádod, mégis hogy csalhattad meg, hogy juttatok ide, tényleg úgy szereted-e, nem csak a megszokás miatt akarod-e visszakapni őt. Jól fontold meg, hogy akarod-e ezután keresni, és akkor se mondd, hogy nem volt jogos, ha te úgy érzed. Most neked kell rosszul érezned magad, nem neki. De ha megbocsát sem fog már bízni benned, (és talán jobb is lenne neki nélküled).

2014. febr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

nem szereted a barátod, ha szeretnéd, nem csaltad volna meg.

és igaza van, büdös kis k..rva vagy!

2014. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Örülj hogy nem vágott pofán. Megérdemelted volna. Egyébként meg igaza volt.
2014. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen ribizlik teszik tönkre a normális pasikat..Istenem, miééért? :(
2014. febr. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2017. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!