Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti nem vagytok féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nem vagytok féltékenyek, amikor azt látjátok, hogy a párotok más lányok képét lájkolja?

Figyelt kérdés
Alapjában véve engem nem igazán zavar,viszont az kifejezetten idegesít amikor annak a csajnak a képét lájkolja akit utálok. Szerintetek,mondjam el neki,hogy zavar amikor a képeit lájkolja? Mert szerintem ő nem tudja,hogy én utálom azt a csajt.
2014. febr. 19. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy újabb fb pitsa
2014. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg mi bajod?

Veled jár.

Amúgy nem érdekel egy like, nem...Az, hogy a munkája miatt van nőkkel, pl színész, táncos, vagy fotós, az jobban idegesít, mégis ezeket fogom ki..A helyedben örülnék...

2014. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minek lájkolná a pasimm ás lányok képét?:D hát bocsi mindenki de én megmondanám neki..:D
2014. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

hát ez szerintem attól függ h mióta jártok meg hasonlók..

nyilván ha 2 hete vagytok együtt akk nem mondhatod neki csak úgy h ezt meg azt ne lájkoljon..

bár gondolom nemvagytok együtt olyan sok ideje, ha nem tudja h te utalod azt a csajt..attól is függ h miért utálod? pasiddal kapcsolatos dolog miatt? ő joba van ezzel a csajjal?

úgy egyébként meg szerintem azzal nincs baj, ha likeolja pár csaj ismerőse képét,csak ne vigye túlzásba..

2014. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki nyugodtan,hogy ez téged zavar.

Bár nem voltam ilyen helyzetben, a barátom, mióta együtt vagyunk nem lájkolgat mindenféle lánynak.

De én a helyedben megmondanám neki így belegondolva rosszul esne kicsit.

2014. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én mindenkeppen beszélnék vele a dologról a helyedben. Lehet hogy neki nem jelent semmi különöset egy like, de ha téged zavar, akkor tudjon róla .
2014. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sztrecskó ***** válasza:
nem
2014. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem irkál velük, stb. nem érdekel különösebben.
2014. febr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!