Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Hogyan lehet ezt kezelni, van vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Van egy párom, tudom, hogy nagyon szeret engem és én is szeretem őt, de ő nagyon makacs és könnyen megsértődik. Próbálok a kedvébe járni mindennel, ha vmiben hibázok egy kicsit, akkor annyira szívére veszi h képes egész nap arra hogy nem szól hozzám, nem lehet semmivel sem kiengesztelni. Például amikor náluk vagyok és ő hazaér a munkából, és nem megyek le elé az emeletről az ajtóba, vagy ha egy nap nem írok neki egy sms-t sem több órán keresztül. Legutóbb meg azon, hogy elmondtam mennyire nem tetszik, hogy légfegyverrel lelövi a galambokat, mert én nagy állatbarát vagyok. Ilyenkor hihetetlenül ideges lesz, és nem tudom hogy kezelni ezt. Nagyon szeretem de néha már úgy érzem fölöslegesen csinálok mindent.
2014. febr. 19. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem férfi, hanem egy hisztis kisgyerek. Ha vele maradsz, a te önbizalmad esik majd a béka feneke alá, mert lehúz, mert azt érezteti veled, hogy semmit nem csinálsz jól.


Vagy változás, vagy repülés - nekem ez a két verzió játszana.

2014. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te a lány vagy?

Próbáld a hibáit kissé finomabban a tudomására hozni. Mondd pl. úgy, hogy neked ez meg ez nem tetszik, de attól még nagyon szereted, csak ezen az egy-két dolgon kéne változtatnia. Beszélj neki arról is, hogy mi az, amit szeretsz benne - akkor nem veszed el az önbizalmát.

Azt ne hagyd, hogy a durcázásával érzelmileg zsaroljon! Ha kiakad és nem szól hozzád valami apróság miatt, akkor simán csak nézd levegőnek. Hátha attól észbe kap.

2014. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok 21, a párom 23.

Volt, hogy említettem neki, de akkor azt mondta meg akarom változtatni őt szerinte, és nem szeretem olyannak amilyen. Ha levegőnek nézem és nem keresem én sem akkor tuti még jobban megsértődik és azt mondja nem is fontos nekem. Pont ma volt miatta vita, sok dolgom volt itthon és nem írtam sms-t neki amit később meg is kaptam és egyből be is fejeződött a beszélgetés mert ő elment aludni. De egyébként én is arra gondoltam, hogy akkor én sem foglalkozom majd vele. Ja és kijelentette, hogy ő többet nem keres engem, majd ha írok neki akkor válaszol.

2014. febr. 19. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Menekülj!!!!!!!

Miért vagy még vele??????????

nem veszed észre, hogy semmibe vesz, erőszakos??????????????

Egyszer úgy megver, hogy kórházba kerülsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gyerekes, akkor tényleg hagyd ott. Nem éri meg szenvedni vele.
2014. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez egy hülye

1X elborul az agya és hamburgert csinál belőled

lépj le és keress egy értelmes szerető partner,mert az a barom csak rosszabb lesz!!

2014. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megverni biztos nem fog, pont ez az hogy hihetetlenül érzékeny a lelke neki, könnyen megbántódik, de nem egy verekedős típus, inkább sértődékeny, csak azt fogadja el általában amit ő mond.

De igazad van néha én sem tudom miért erőlködök ennyire.

2014. febr. 19. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Érzékeny a lelke?!?!?!?!?! Aki csak úgy hepiből galambokat gyilkol, az minden, csak nem érzékeny( a galambok egyszer válsztanak párt. Ha meghal a párjuk, akkor kiveszik belőlük az életösztön és mihamarabb ők is meghalnak :( )


Hidd el, hogy tetlegességig fog fajulni.

Bár amilyen ostoba vagy, még akkor sem fogod elhagyni, innenfogva, fölösleges volt feltenned a kérdést.

Szenvedj, ha akarsz, de ha "véletlenül 3-4 foggal kevesebb lesz, ne merészelj ide visszajönni sírni, hogy bántalmazot!!!

2014. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ugyan ezt mondtam neki, hogy 1x választanak párt. Az volt rá a válasz h megeszi a takarmányt, mert csibéket tartanak. Tény h esznek, de mi ezt megoldottuk úgy hogy kiraktunk etetőket.


És egyáltalán nem vagyok ostoba, ne ítélj meg ismeretlenül, és főleg ne akard jobban tudni mit teszek. Én tanácsot kértem csak, és véleményeket.

2014. febr. 19. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:

és meg is kaptad mindkettőt -.-

Jobb lett volna ha azt írom: "Okos vagy Buksi, tessék kockacukor, hogy így kitartasz egy vadállat mellett."?

Mert az, még ha te nem is veszed észre.

2014. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!