Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon el vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
A barátom és én 2éve vagyunk együtt. Már a kapcsolatunk elején is nagyon sok probléma volt, ami főleg a "tudatlanságomból" , tapasztalatlanságomból fakadt. A helyzet mai napig ugyanaz. Minden elém van téve, mégsem mennek a dolgok. Nem érzem magam nőnek, inkább csak egy kislánynak.A magabiztosságot csak hírből ismerem, és ez nagyon sokat nyom a latba. Hiába kapok sok dícséretet, nem fogadlm el magam. A gyerekességem miatt a párom kezd kifeleszeretni belőlem, én is nagyon szeretem őt, viszont ahhoz, hogy a dolgok természetesen menjenek időre van szükségem, tudom hogy még nem vagyok kellően felnőve. Mit tegyek? Azt mondta, hogy vagy megy vagy felejtsem el örökre. Nem akarom elveszíteni, viszont így sem mehet tovább..
2014. febr. 19. 21:43
 1/3 anonim válasza:
nekem nagyon ugy jön le hogy már nem szeret, mert ekkora döntés elé állit. ez már zsarolás egy olyan szinten: vagy megcsinálod, vagy ennyi, kész vége... szerintem próbáld meg elfelejteni...
2014. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el a dolgon. Azért két év nem kevés idő, ez alatt a két év alatt semmit nem fejlődtél?

Én is hasonló cipőben járok. Akkor gondolkoztam el, amikor a páromból véletlenül kibukott, hogy olyan lelombozó, hogy nincs semmi önbizalmam.

És tulajdonképpen igaza van. Ráadásul felmerül a kérdés: meddig várjon?


Nekem most az a megoldásom, hogy igyekszem legalábbis úgy viselkedni, mint aki tele van önbizalommal. Nem mindig sikerül, de az az igazság, hogy egyértelműen látszik, hogy jobban érzi magát velem azóta. Most reménykedem, hogy idővel az önbizalom is megjön :)

2014. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De szeret engem. Nem véletlenül várt volna rám 2 évig. Kereshetett volna olyan lányt is, aki mindent tud...

Nyilván azért rengeteget változtam a 2 év alatt. Össze sem lehet hasonlítani igazából, de ez az ütem, hogy ilyen lassan történik, lassú. Igazi barátnő akarok lenni, de egyszerűen nem megy. Nem értem ennek az okát. hogy miért nem tudok olyan lenni.. a szándék megvan, fejben eldöntöttem mit akarok de nem sikerül átültetni a mindennapokba.

2014. febr. 20. 04:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!