Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemértem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy pasival kb. fél éve beszélgetek. Az első másfél hónapban azt mutatta hogy tetszem neki, de aztán nagyon lecsillapult ez az állapot,barátok lettünk(de én beleszerettem). És most a héten megcsókolt. Majd megkérdeztem mi legyen tovább s azt mondta hogy nem akarja a barátságunkat elrontani(de ő nem tudja hogy mit érzek iránta). Akkor most érez irántam valamit?

2014. febr. 19. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
PASSZ! :D
2014. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb csókold meg te :)

Aztán beszélgessetek. Mondd el neki, hogy neked ő már máshogy fontos, nem barátként.

2014. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mutasd ki az érzéseid,lehet hogy nem érzi, de viszont szeret és nem mer lépni nehogy megharagudj
2014. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de mostanában ugymond bunkó, meg nagyon másképp viselkedik... nem merem megmondani/kimutatni, félek az igazságtól
2014. febr. 19. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
találkozzatok gyakran!
2014. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincs ideje mostanában, vagyis amikor nekem jólenne neki nem jó...
2014. febr. 19. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!