Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

egyszer megcsaltam a barátomat de megbocsájtott és jól meg is vagyunk azóta csak annyira féltékeny megértem mert már egyszer csalódott bennem de nem csalnám meg már még egyszer.Csak tényleg bárhol vagyunk van valami mivel csinos vagyok ha vele vagyok is megnéznek meg bepróbálkoznak és mikor az első munkanapom volt akkor is rögtön kérdezte hányan próbálkoztak be szóval kicsit idegesítő de elviselem én is féltékeny típus vagyok csak más miatt.Most vettem úszóbérletet és mivel egyedül járok majd és ez is zavarja.

Szeretnék új barátokat mert most nincsenek barátaink már csak fogalmam sincs hogyan tegyem ezt,hogy ne egyen féltékeny.


2014. febr. 19. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
vele együtt szerezz be új barátokat
2014. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán nem kellett volna megcsalnod..
2014. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vele együtt,de hogyan? Nem járunk sehová mivel nincs kivel de komolyan tök gáz már ez így.Eddig soha nem voltak ilyen problémáim.
2014. febr. 19. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ettől már csak rosszab lesz.. Elcseszted, el kell fogadni.. Ő meg gyáva..
2014. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!