Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszik a férfiak készpén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik a férfiak készpénznek egy idő után, hogy az övéké vagyunk?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam, és sajnos most tapasztalom is, hogy hosszú évek után már egyértelművé válik, hogy vagyunk a másiknak. Az, hogy vége lehet a kapcsolatnak eszébe sem jut senkinek... Régóta vagyunk egy pár, és azt gondolom, hogy megfelelek teljes mértékben a páromnak minden téren. Azt gondolnám, ahogy én is teszek érte, ő is tesz a kapcsolatunkért, de nem mindig érzem ezt. Ő egy nagyon jó ember,mindent megtenne értem, de valahogy nem tudom megértetni vele, hogy nekem a pénznél külsőségeknél(lakás), fontosabb az, hogy együtt töltsünk időt, mert sokszor úgy érzem társas magányban élek (még nem vele), mert ő megakarja csinálni a lakást, hogy szép legyen, pénzt akar keresni, hogy még jobban éljünk, de közben a kapcsolatunk rá megy, mert egyedül érzem magam. Bosszant, hogy tudom másoktól megkapnám azt a figyelmet, törődést amire szükségem van, nap mint nap találkozom olyanokkal, akik ennél jóval többet megtennének értem, de nekem csak egy ember figyelme, törődése kell,aki valahogy átsiklik afelett, hogy később nem ezekből lesznek a szép élmények, hanem abból ha együtt vagyunk. Ha elmondom neki, megbántom, mert ő úgy gondolja ezt értünk teszi..ha nem mondom belülről felőröl... egyik nap még a házasságon gondolkodunk, meg a gyerekeken, másik nap meg ott hagynám, hogy lássa mije volt, mert enélkül nem veszi észre. Mert jöhetnek a nagy szavak, hogy nélkülem semmit nem ér, soha nem kellene más neki, meg hogy jobban szeret, mint én őt, ha meg a tények nem ezt mutatják.

Mit tehetnék?


2014. febr. 19. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Hiányoztál, amikor a szöveg tagolását tanították?
2014. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél :)
2014. febr. 19. 23:01
 3/24 anonim ***** válasza:

Azt mondod " bosszant hogy tudom hogy másoktól megkapnam azt a figyelmet es törödest amire szuksegem van", ez a mondat mindent elmond.

Ha ugy érzed, dobbants. Csak ugy derul ki .

2014. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok, de ilyen téren régimódi, nem gondolom, hogy ha valami elromlik azt el kell dobni. Próbálnám megjavítani, eddig sikerült, most is túl leszünk valahogy, csak ilyenkor nehéz. De lehet elég lesz, hogy alszok rá egyet... :) Meg lehet, hogy mástól megkapnám a figyelmet, de ott más lenne a gond, nincs tökéletes ember, ha mindig dobbantok, másból sem áll majd az életem...
2014. febr. 19. 23:11
 5/24 anonim ***** válasza:

A ferfiak mind csillogo pancelban levö lovagoknak tunnek , amig kapcsolatod van , nem erzik veszelyben a fuggetlenseguket, mert tudjak tarsad van

Mihelyst szingli lennel , mar mas volna a fekvese a gyereknek

2014. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szerintem talalkoztal valakivel , aki tudtodra adta , h bejössz neki es most bosszant teged a kötelék.

Ennyi törtent , ezert filozgatsz

2014. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Unalmasnak találod a kapcsolatotokat? Az elég rendesen tönkre tud tenni mindent.

Csak azért maradnál együtt a pároddal, mert ellenkezik az elveiddel, hogy szakíts? Igazad van, ami elromlott, azt meg kell javítani, nem eldobni - de ha akármilyen javítgatás hatására sem lesz jobb, akkor megéri?

Jól sejtem, hogy ez az első kapcsolatod? :-)

2014. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok az adottságaimmal, nem akarok nagyképűnek tűnni, de álszerény sem leszek. A legtöbb férfinak egy átlagos külső bőven elég, engem általában szépnek tartanak, nem találkoztam konkrétan egy személlyel, de mivel olyan helyen dolgozom napi szintem látom a férfiak reakcióját, hallgatom az udvarlásukat, de tisztában vagyok azzal a páncéljuk addig csillog, míg nem ismerem meg az igazi énjüket. Az elején minden kapcsolat szuper, de olyat akivel évek óta jól megvagyok nem dobnék el egy ígéretért tudod...nem kell más, mert az is csak ideig óráig szép és jó.
2014. febr. 19. 23:22
 9/24 A kérdező kommentje:
# 7/8 Nem találom unalmasnak, ha együtt vagyunk minden működik. De kevés időnk van egymásra, sokszor máshogy is dolgozunk, ha meg nem otthon talál tennivalót, hogy szebb legyen, de ezzel engem nem tesz boldoggá, ezt csak ő hiszi így.
2014. febr. 19. 23:25
 10/24 anonim ***** válasza:
13%
találj akkor egy pasit aki már felépítette az életét és annyi csak a munkája,hogy körbemegy a pénzért,neki majd lesz ideje egész nap veled vesztegetni az idejét.
2014. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!