Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi akivel megismerkedtem és találkoztunk párszor és olyan jó volt és olyan boldog voltam abban a pár hónapban mint talán még soha és olyan vágyat éreztem iránta amit még egyik pasi iránt sem éreztem de valamiért olyan érzésem volt,hogy ez túl egyszerű és túl kedves is volt én meg olyan pasikkal voltam együtt akik nem ilyenek és egy ilyen másikat választottam helyette akivel tiszta idegeskedés a kapcsolat ,miért vagyok ilyen hülye? vagy miért vonz az akivel nem egyszerű?

Az volt a legrosszabb,hogy szegény pasi teljesen odáig volt értem és olyan rossz volt megmondani,hogy vége annak ami el sem kezdődött, neki is olyan jó volt velem mint nekem.


2014. febr. 19. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

alapvetően az ember mindig a kicsit izgalmas dolgokat szereti és keresi. talán túl biztosnak tűnt a pasi.

vagy mert valamiért úgy gondolod hogy nem érdemelted volna meg.

2014. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is rosszul döntöttél!
2014. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
teljesen idióta vagy szegény fiú :((((((((((((((
2014. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak igaza van, szerintem is ezért csak rossz mert most meg pont rá vágynék :S vagy ilyen pasira.
2014. febr. 19. 23:34
 5/11 WheneverYouWant ***** válasza:
29%
ennyi észt adott a jóisten a nőknek...nem tehetsz róla.
2014. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. "most éppen" pillanatokra és érzésekre én nem alapoznék a helyedben, később megint lenne olyan pillanat amikor már nem lenne elég, akkor meg jönne a sok probléma. át kellene gondolnod hogy ki és mi a fontos igazán.
2014. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,most nagyon nem tudom mit akarok lehet egyedül kellene lennem egy darabig ,soha nem voltam pasi nélkül mióta pasizok azaz 15 éves korom óta ,most 22 leszek.
2014. febr. 19. 23:44
 8/11 anonim ***** válasza:
szokványos idióta nő vagy. majd keresel valakit aki ver is
2014. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A srác jól járt nem kell sajnálni! Az a nő aki egy normális férfi helyett a rosszfiú faszagyereket választja az egy éretlen és ostoba csitri. De nyugi kérdező majd 40 évesen amikor az alkoholista "izgalmas" párod összever rá fogsz jönni, mekkorát hibáztál.

Arról nem is beszélve, hogy a rendes srácok is tudnak izgalmasak és vadak lenni ha akarnak, de nem egy kapcsolat elején.

2014. febr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
előzőt adom
2014. febr. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!