Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem probléma?

Figyelt kérdés
Van barátom, már sok ideje vagyunk együtt, de az nem baj hogy egy másik fiú is tetszik? nem azt mondom hogy ezért elhagyom a barátom, szó sincs róla, mert nekem ő a legjobb fiú de ez nem baj hogy más is tetszik?

#nembaj?
2014. febr. 20. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, de gondold át, hogy meddig mész el, mert én beleestem a csapdába, de kimászni már nehezebb :)
2014. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem bűn ha nem szereted a barátod( mert nem szereted) csak ne b*ssz ki vele
2014. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van barátod, mégis tetszik egy másik fiú? Persze, csak "tetszik". A másik srácnak biztos több a pénze.
2014. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki számomra megtetszett annó, annak közel sem volt több pénze, csak ösztön volt és annyi :)
2014. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!