Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy beszéljünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy beszéljünk?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal,de most nem tudom mi van velünk.Le akart velem feküdni,de én nem akartam,mert még fiatal vagyok.Összevesztünk emiatt és ő a szakítást fontolgatta és azt,hogy majd megbeszéljük.Így persze,hogy az ember kihasználva érzi magát.Sok dolgot tett előtte ami ez ellen szól,de nem tudom.Hétfőn véletlenül találkoztunk a buszon,ő megint csak azt mondta,hogy majd megbeszéljük.Én pont akkor mentem a megjelölt suliba,szintfelmérőt írni.Nem is kell mondanom,hogy sírva mentem oda.Persze őt ez sem érdekelte.Megint lefogytam 4 kilót.Én azóta nem vagyok fent sehol,nem is keresett.Nagyon hiányzik,szeretem őt.Nem tudom mit csináljak.Persze,mindenki azt mondja,hogy csak leakart fektetni,lehet igazuk van,de én akkor is megszeretném vele beszélni,mert nem tudom elhinni.Hogyan érjem el,hogy beszéljük?

15/L


2014. febr. 20. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
szólj hozzá
2014. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő láthatóan nem akarja veled megbeszélni ezt, sőt, a helyedben nem nagyon merném már azt mondani, hogy együtt vagytok a barátoddal, mert már egyértelműen nem vagytok együtt. A srác tényleg csak le akart fektetni, normális fiú, aki szeret téged, nem akart volna ilyesmi miatt rögtön szakítani, még meg se sértődött volna.

Te hiába akarod ezt vele megbeszélni, ha ő erre nem hajlandó. Nem tudom, mit szeretsz rajta, mikor egy gerinctelen, gyáva ember, hogy még ki se mer állni eléd és tisztázni a dolgokat, inkább kerül, nem keres. Az ilyen ember nem egyenes. Lépj túl rajta.

2014. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!