Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott egy nimfomán fehérmájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy nimfomán fehérmájú nő, aki fűvel-fával lefeküdt fiatalabb korában, habzsolta a férfiakat. Lehet tőle komoly kapcsolatra, hűségre számítani?

Figyelt kérdés

Most melyik állítás az igaz?


1. Kur.vából lesz a legjobb feleség.

2. Kutyából nem lesz szalonna / A vér nem válik vízzé.


2014. febr. 20. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki változik, de örökké aggódnál hogy megcsal.. én ilyen csajt keresek,csak szeretőnek :)
2014. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te is jól tudod a kérdésre a választ. Nézz szembe a ténnyel: Az ilyentől nem lehet semmit se várni.
2014. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenekben nem változik az ember/asszony.
2014. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt igy elore nem tudod megmondani, tul sok dologtol fugg. a szexualis etvagya valoszinuleg nem fog valtozni, de vajon te ki tudnad-e teljesen elegiteni? :)


valamint az is lehet, hogy mar kielte magat, lenyugodott, meg szeretne mar allapodni. a fene tudja, ki kell probalni.

2014. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Moszuke ***** válasza:

igen én kis koromban homokot dobáltam a lányokra. a mai napig nem változtam meg! az emberek képtelen megváltozni! igen! jól mondják! minden ember olyan marad amilyen volt!


nyilván van kivétel.. ha fehérmájú akkor ez igen gyorsan kitűnik.. felteszel neki 1-2 kényelmetlen kérdést és nézed a reakcióját.. ha tényleg megváltozott akkor nem tudod zavarba hozni mert tisztában kell lennie azzal, hogy vannak jó és rossz tulajdonságai, tudja, hogy régen mit tett és azt a többség elítéli stb.. és nem tudsz olyat mondani neki ami újdonság lenne neki.

kérdezd meg tőle: tudtad, hogy az ilyen lányokat mint te fehérmájúnak is szokták hívni? vagy vmi hasonlót.

2014. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régebben ilyen voltam. Mostanra megváltoztam, vallásos lettem és nagyon bánom, amit tettem. Nem csak a vallás a változás oka, hanem leginkább az, hogy rájöttem, eddig sem a szexért csináltam, hanem, mert nagyon vágytam a szeretetre és ezt összetévesztettem a szexuális vággyal. Persze a vágy nem tűnt el, de tudom, hogy ha kivárom azt, aki szeret és becsül, sokkal jobb lesz. Viszont az is tuti, hogy a leendő párom sose marad kielégítetlen, ha engem választ. :)
2014. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy azok a férfiak tudtak e egymásról, ha pl átfedésben voltak:) mert ha tudtak, és nem zavarta őket, az nem is megcsalás:D


Egyébként pedig aki ilyen, az nem változik meg... ha csalfa, akkor az is marad. Ha férjhez is megy, akkor is pasizni fog....

2014. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!