Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Keressek valaki mást?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban lakom, pest megye közelében és nagyon kevés embert ismerek. Így párkapcsolati szempontból csak az ismerősök/osztálytársak jöhetnek szóba. Egy szépnek mondott 18 éves, 170/51kg lány vagyok.


Két fiú van oda értem, az egyik nagyon okos, szeptemberben szinte biztosan felveszik egyetemre és fel fog költözni (előre osztályozó vizsgázott és utána érettségizett, így most 478 pontja van). Folyamatosan segít, ha szükségem van rá. Legutóbb például kidurrant a biciklim kereke és kijött elém megjavítani, emellett gyakran segít a szüleimnek és a tanulásban nekem is. Valentin napra kaptam tőle egy csokor vörös rózsát és azt mondta, hogy még sosem ismert olyan különleges lányt mint amilyen én vagyok és boldoggá tenném, ha elmennék vele egy randira. Óvoda óta ismerem, az egyetlen hátulütője a dolognak, hogy roma (és ezt sokan nem nézik jó szemmel) és én már úgy tekintek rá, mint egy testvérre.


A másik inkább férfi, pedig csak 19 éves. Egyszer bukott, ezért az osztálytársunk. Vagány, belevaló, izmos, jó humorú. Nem igazán beszélgettünk előtte, csak az elmúlt 4 hónapban. Valentin napon felhívott, hogy késő este ráérek-e meginni egy sört. Sokat beszélgettünk, és lefeküdtem vele. A probléma az, hogy azóta nem válaszol a telefonjára és már aggódom.


Melyik fiút választanátok? Vagy inkább keressek valaki mást? De itt nincs senki :(


2014. febr. 20. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdés gondolom egyértelműen provokáció mert, ha nem akkor téged biztos nem az eszedért szeretnek.
2014. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tipikus :D

Azt mondjuk, hogy az 1.-t, de úgyis a 2.-at fogod, majd jössz ide sírni, hogy átvert, csak arra kellettél volna. Elmondod mindennek, lassan túlteszed magad, dde megint egy ilyennel fogsz összejönni, mert izmos és jóképű. Pedig ott az átlagos, okos srác, aki nem túl menő, de segít mindenben. Ezt ismerem, én is olyasmi vagyok, mint az 1., csak nem tanulok ennyit.

2014. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tipikus hülye liba xD
2014. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyiket testvérnek tekinted, a másik meg ejtett hisz megvoltál neki, így mit kellene választani? Szerintem te is tudod,hogy egyik sem az igazi, igaz!?
2014. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem KAMU a kérdés!!!

túl kidolgozott, vagy annyira naiv vagy, hogy ezeket tényleg megosztod. mondjuk ha ilyen naiv vagy, akkor tényleg magára húzhatott a "vagány" srác.


szóval szerintem kamu, de lehet, hogy nem az.

2014. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell gondolkoznod ilyeneken. Ők már kerestek mást..az utóbbi legalábbis biztosan.
2014. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem választanám. Sem azt, akire testvéremként gondolok, sem azt, aki nem tart semmire.
2014. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát ne haragudj de én egyiket sem választanám.... Nekem speciel nem lenne gusztusom egy cigány fiúhoz... Jó tisztelem becsülöm hogy igyekszik és hogy rendes de mégis csak cigány... A másiknak pedig csak a szexre kellettél.
2014. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ennyire elkorcsosultak a nőtársaim...Annyira kiábrándult vagyok tényleg.
2014. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!