Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csendes, normális, visszah...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes, normális, visszahúzódó lány már el is áshatja magát a párkapcsolatoknál?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Dehogy áshatja el magát...

Pont az ilyen lányok tetszenek nekem, csak sajnos nagyon kevés van :)

19/F

2014. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem, ha picit is csinos, akkor lesz párja. Ugyanez pasiból forever alone, mert a pasiknak 100%-osaknak kell lenniük külsőre manapság, ha párt szeretnének.
2014. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát mivel szeretek beszélgetni a barátnőmmel, nem jönnék össze olyan lánnyal aki csendes és visszahúzódó.
2014. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak ha csúnya <3
2014. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha az ágyban is félénk, gátlásos, akkor ja. Azért egy sótlan pasit még összeszedhet.


Na jó nem, ha egy türelmes férfi meghódítja, és megnyílik neki, akkor szerencse. Biztos van ilyen is manapság.

2014. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moszuke ***** válasza:
ha a kapcsolatban megmer nyílni akkor tök mind1 milyen nagyobb társaságban. velem legyen nyílt, szabad, bátor, merjen élni, merjen nemet mondani stb.
2014. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Nekem pl. pont az esetem. Mondjuk én nem vagyok komplett, úgyhogy az én válaszom nem mérvadó. :D
2014. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is a magányos,csendes lányok jönnek be ,de ebből kevés van.semmi baj veled ,majd eljön az igazi egyszer
2014. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is az ilyen lányok jönnek be(mivel én is ilyen pasi vagyok) és szerintem nem vagytok kevesen mint ahogy mi sem vagyunk kevesen csak pont amiatt mert visszahúzódóak és csendesek vagyunk elveszünk a 'tömegben' és nagyon nehezen akadunk egymásra(mármint az ilyesféle emberek).

Szóval nem ne ásd el magad csak keress tovább és mi is keresünk tovább, egyszer mindenki szerencsenapja eljön :)

2014. febr. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!