Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözzek a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözzek a barátnőmmel nagyon hosszútávra? (bonyolult, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én nem érzem úgy, hogy egyensúlyban lenne a kapcsolat, ő másfele szeretne menni mint én.


Viszont én régóta albérletben éltem családi konfliktusok miatt, most viszont úgy tervezzük együtt újítunk le a családjánál egy nem használt házrészt. Ezzel gyakorlatilag hosszú időre egymáshoz kötnénk magunkat.


Ebből jó is, de rossz is kisülhet. Kicsit aggódom, mert nem vagyok benne biztos, hogy ő az igazi. Ráadásul első


2014. febr. 20. 20:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Viszont lehet, hogy az összeköltözéssel megerősödik a kapcsolat, mert amikor ő lakott az albérletemben nagyobb hatással voltam rá (jelenleg a családjánál húzzuk meg magunkat amíg tart a tatarozás) azért döntöttünk így, mert drága az albérlet, és 1 évnyi albérlet díjból (400e forint!) fel tudjuk újítani a házrészt körülbelül 10 évre.
2014. febr. 20. 20:06
 2/11 anonim ***** válasza:

első? akkor biztos hogy nem az igazi...

hány évesek vagytok?


meg ha már felmerül benned egy ilyen akkor annyi az egésznek

2014. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ő is belead és a család is támogat minket. Viszont így már tőle fogok függeni. Ez ronthat a kapcsolaton, mert így is nehéz néha meggyőzni dolgokról.
2014. febr. 20. 20:07
 4/11 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok. Igen, első... tehát. De pár évig még próbálkozhatunk, nekem is jobb mint az albérlet és neki is jó lenne szerintem, nem tudom.


Nekem a folytatás is jó, de a változás is tetszene.

2014. febr. 20. 20:08
 5/11 A kérdező kommentje:
ő 19 neki én vagyok a 3.
2014. febr. 20. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, nem tudsz vele hosszú távra (éveket értek ezalatt) tervezni, akkor ne fektess pénzt az ő házuk felújításába, mert visszakapni nem fogod.
2014. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Neki is mondtam ezt amit itt leírtam... próbálja elhesegetni a dolgot..
2014. febr. 20. 20:08
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez összetett dolog mert szép, okos.

De stílusbelileg, életfelfogásban sokat kéne még változnia. Ha nem olyan irányba változik az összeköltözés után amit várok, kín lesz vele együtt lakni, élni. Több pénzt nem ölnék bele mint amennyit alapból az albérletre.

2014. febr. 20. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem ugy hangzik,mintha jo otlet lenne. Szerintem varj meg vele. Az osszekoltozesben biztosnak kellene lenned, de ha ketelyeid vannak ne csinald.

Es szerintem se o lesz az utolso neked, szoval talan inkabb hagyd menni.

2014. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De egyenlőre még együtt vagyunk és mindkettőnknek pénzkidobás az albérlet. Talán 1 év múlva ha mindkettőnk élete rendeződik könyebb lesz több pénzzel békében elválni. Jelenleg az albérleten kívül max az utcára mehetnék.
2014. febr. 20. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!