Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szokjak le róla? Idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokjak le róla? Idegesít, de nem akarok beleszólni az életébe.

Figyelt kérdés
A barátom régen nagy nőcsábász volt, mióta járunk nem igazán beszélget lányokkal, de még van bennem az emlék, ahogy csajokkal flörtöl és ilyenkor nyomozgatok utána. Mondta, hogy csak engem szeret, ami látszik is, de kicsit zavar a múlt:/ szeretnék leszokni a féltékenykedésről, de nem tudom hogyan.
2014. febr. 21. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
mondjuk úgy,hogy nem nyomozgatsz utána,nem nézed a telefonját...stb és megpróbálsz bízni benne,ne kérdezgesd nagyon a múltról,mert az csak felkavarhat és még kevésbé fogsz tudni bízni benne.Ha tényleg szeret,akkor remélhetőleg nem fogsz csalódni benne.
2014. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. febr. 21. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:

ja, teljes facebook-és telefonabsztinencia!!!

az övére értem persze.

2014. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!