Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki nagyon tetszik. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval nagyon tetszik, szoktunk beszélgetni, mindig odaülök mellé stb. Már sejti, hogy bejön nekem. Beszélgettem az egyik barátnőjével és azt mondta, hogy a csaj "arra vár, hogy csináljak valamit".

Na arra lennék kíváncsi, hogy mit csináljak. Menjek oda hozzá és kérdezzem meg, hogy kölcsönös-e a dolog vagy csak a megfelelő pillanatban csókoljam meg? Nekem ez a két ötletem van. Várom az értelmes válaszokat!


2014. febr. 21. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd el valahová.
2014. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Na szóval: 1. fontos a közös társaság, próbálj meg egy iskola utáni programban részt venni együtt vele. Lehetőleg többen legyetek, ennek oka pedig hogy ha feltalálod magad egy társaságban, magabiztos vagy, és domináns, az vonzó egy lány számára.

2. a program végén ha megy hazafele, ha nem is ugyanarra laktok, jöhet egy "nekem is arra van dolgom" vagy egy "nem nagy kerülő", lényeg hogy személyes kontaktus legyen, úgy hogy csak ketten legyetek, sokkal jobban megismerhető az ember ha csak 4 szemközt vagytok.

3. estefelé próbálj meg, teljesen hétköznapi okkal ráírni, és beszélgetésbe bonyolódni vele. legyél vicces, megnyerő.

Szerintem ezzel be tudnál vágódni, egy általános lánynál, vannak változók az egyenletben, pl: a lány személyisége, ha vad, lázadó jobb ha kicsit közönyösen viselkedsz, de ne bunkón, találd meg az egyensúlyt. Ha szerényebb akkor legyél figyelmes, kedves. A legfontosabb!!! Ha vele beszélsz, legyen ő az egyetlen aki létezik, nincs olyan lány aki jól viseli a megosztott figyelmet :D

2014. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A kettesben való hazasétálás kilőve, mert mindketten messziről járunk be a suliba és messze is lakunk egymástól. A többi tippet köszönöm.

Ja és elfelejtettem: 15/F

2014. febr. 22. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!