Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz vagy jó ötlet volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagy jó ötlet volt? Kaptam még nyáron az exemtől akkor még jártunk ajándékokat és most vissza adtam őket, csokikat kaptam azokat már elfogyasztottam és kifizettem most.

Figyelt kérdés
Folyton nyavajgott mennyit kell rám költenie hát most tessék ki fizettem mindent neki.
2014. febr. 21. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
:D jól tetted, ha ennyit sírt a pénz miatt.
2014. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én exem is lehetne ilyen.
2014. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeség volt.. Ajándékokat ki kellett volna dobni, a csokit meg jóízűen megenni.
2014. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a folyton nyavalygott, akkor jó lecke volt, egyébként persze elég bunkóság lett volna. :)
2014. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez durva, ezekután hogy nyavajgott végképp nem érdemelte volna meg.... Mondd már el mennyit költött rád??? mi volt az a komoly ajándék???
2014. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sóher paraszt volt!jó hogy kifizetted,had örüljön ...pff
2014. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én a volt pasimnak meg könyörgök már két éve, hogy adja vissza cuccaimat... pl. nála van 2 nacim, 3 pulcsi, öv, nyaklánc, DVD, felsők, stb. ... és mikor visszakértem legutóbb, letiltott teloról, meg mindenhonnan... csak tudnám, mit kezd a cuccaimmal... nekem meg fontosak lennének, meg a többségét ajándékba kaptam és nekem azok emlékek...amiket meg én adtam neki ajándékba, azokkal meg azt csinálhat, amit akar... ekkora egy majmot...
2014. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!