Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány a suliban, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban, nem tudom, hogy mit szeretne?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 hete elhívott engem a lány a szalagavatóra, hogy vele menjek keringőzni, bár nem igazán van kedvem senkivel se, de ő nagyon szeretné, hogy elmenjek vele. (előtte nem is nagyon beszéltünk, csak látásból ismertem). Meg mondta, hogy gyere ölelj meg. :O Majd néha-néha beszélgettünk és valahogy feljött a téma és elmondtam, hogy szerelmes vagyok xy lányba...és akik mellettünk voltak fiúk mondtak valami vicceset, de a lány elkezdett nevetni és sírni is egyszerre. :O (osztálytársa kérdezte is tőlem aki mellettem ült, hogy most mi baja a lánynak). Most én nem tudom, hogy azért sírt és nevetett egyszerre, mert esetleg össze szeretne velem jönni és rosszul érintette, hogy mást szeretek vagy mert csak azért, mert az osztálytársa mondott valami vicceset.(vagy mind a 2 miatt? :/)

Majd ma olyat csinált, hogy találkoztam vele a suliban és megfogta kézzel az arcom és összenyomta a pofazacskóm és mondta, hogy de aranyos vagyok....meg most már így hívott: Gyere már el velem keringőzni a szalagavatóra légyszi.


Most én nem tudom, hogy esetleg tetszek neki? Szeretne jobban megismerni és esetleg kapcsolatot? :/

(egyik osztálytárs barátnője nekem az egyik legjobb lánybarátom akinek sokmindent elmondtam).


2014. febr. 21. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
megélhetést, ruhákat, gyereket, kocsit meg minden mást
2014. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jajj de butus. Pincsit játszik a lány és nem veszed észre hogy odáig van érted? Te. Menj el arra a nyomi szalagavatóra. Meg fogja érni.
2014. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én nem akarok ismerkedni senkivel. Ha a suli legszebb lánya hívna el, akkor sem.
2014. febr. 21. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
ez látod nem jó dolog
2014. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki hogy nem akarod ezt az egészet. Nem szeretnéd megbántani és hogy a magány a te társad az életben. Ezt is meg lehet érteni. :)
2014. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lol [link]

még most menekülj, mert ha rádtapad a lány képtelenség lesz levakarni

2014. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!