Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen csajok jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajok jönnek be a rocker srácoknak?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen lányok tetszenek a pl. csőfarmeres,bakancsos/tornacipős,rockbandás pólós,hosszú hajú srácoknak?

Gondolom,az,hogy ő is szeresse a rockzenét az az alapfeltétel. . (: Azon kívül?

Köszönöm a válaszokat! \m/



2014. febr. 21. 17:25
 1/6 anonim válasza:

Életvidám, színes egyéniség, okos, kedves, a buli lelke :D

Vagy elég ha napi kapcsolatban van a lelki segély szolgálattal ;)

2014. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy a leányzó is rocker legyen :) Nekem sem csak a rockos lányok jönnek be :D Mondjuk kívülről én sem vagyok az a tipikus rocker :D
2014. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő,ennek ahhoz édes kevés köze van,ki milyen stílus híve.
2014. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a goth stílusú csajokat kedvelem,de ha felnyírt hajú,stílusos,az se baj...

Lényeg,hogy kedves és szerethető legyen...

2014. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi az ideálja.

Én megrögzött Don Omar rajongó vagyok, de volt már rocker barátom. Pedig a kettő elég messze áll egymástól. De pont ez volt jó benne.

Van aki az ellentétet szereti, van aki a hasonlóságot, és van aki teljesen mást. Egyénfüggő.

2014. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

eloszor a rocker fiuk mindig rocker lanyokat keresnek majd talalnak egy kis okos es szeretnivalo csaj-t :D

kivulrol nemis kell viritson egy csajrol hogy rockos ha szereti azis sokat elarul rola de nekem amugy nagyon bejon a noi rocker stilus ... en pl. : ismertem egy csajt gnr-es polokba jart oldal lancal meg farmerekbe es nem is volt annyira szep de nagyon-nagyon kedveltem csak mar volt baratja.Amugy enis elso sorban rockos csajokat keresek de sok mas lany is tetszett mar aki nem volt metalos :))

2014. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!