Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít-e?

Figyelt kérdés

Több évnyi együttlét után a párom szakított velem 2x is egy héten belül azzal a magyarázattal, hogy már nem úgy szeret.

Fél évig külön voltunk majd újra egymásra találtunk.

Én ez idő alatt össze ismerkedtem egy fiúval akivel el is jutottunk az ágyig. A kérdésem arra irányulna, hogy vajon ez megcsalásnak számít-e elmondjam neki vagy sem?

Neki állítólag nem volt senkije de engem nem is érdekel különösebben. Én úgy gondolom, hogy mivel nem voltam vele és elég nagy gyűlölet volt irántam benne ezért nem érzem jogosnak azt se, hogy tudjon róla ugyanis az az időszak szerintem csak rám tartozik, úgymond az én magánéletem volt. Fordított esetben én se lennék kíváncsi arra, hogy kivel volt és mit csinált.

Mit gondoltok?


2014. febr. 21. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás. Nem voltatok együtt
2014. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít megcsalásnak, elmondani elmondhatod neki de ha nem kérdez rá én nem jönnék vele elő :D
2014. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elmondani nem akarom mert ahogy ismerem fájdalmat okoznék neki.
2014. febr. 21. 17:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi értelme elmondani csak rosszul esne neki
2014. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor ne mondd el. minden esetre annyi köze van hozzá, mint az előtte lévő partnereidhez. tehát semmi. pontosan azért, mert külön voltatok (ráadásul ő hagyott el téged).

minden esetre ha rákérdezne valamikor, akkor szerintem őszintén mondd el, mert ha később kiderül, az nagyobb fájdalmat okozna

2014. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás,és sok értelme nincs,hogy elmondd neki.Csak fájdalmat okoznál neki ezzel.
2014. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő szakított,külön voltatok,nem megcsalás,és a te dolgod,hogy ez idő alatt mit csináltál.
2014. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. febr. 21. 18:52
 9/9 anonim válasza:
Nem megcsalas.. hiszen nem voltatok egyutt :) szoval.. :D Nem allnek ezzel elo neki :)
2014. márc. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!