Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem, vagy végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem, vagy végleg megutált?

Figyelt kérdés
Van a mjnkahelyemen egy ferfi akivel nagyon jo volt a kapcsolatom, belem is szeretett. De tudni kell ez a ferfi nagyon ferfias ferfi...szoval tenyleg mindig mosolyogtunk egymasra adtuk a jeleket egymasnak, de az utobbi idoben en nem adtam neki jeleket, sot kozombos voltam vele, pedig tudja hlgy tetszik nekem. Szoval azert voltam ilyen vele mert azt hittem haragszik ram, mert mindig csinalok valami hulyeseget.. aztan erre a viselkedesemre megutalt..vagy nagyon duhos.. becsapja az ajtot elottem, direkt mas nokkel flortol mikor ott vagyok... ez most mi? De azota mintha enyhulne, de most csak uhy elmegy mellettem.. egyebkent 43 eves a ferfi skorpio a horoszkopja... valaki segitsen hogy most megutalt engem, vagy idovel jobb lesz? Felek nem lesz olyan mint regen...:(
2014. febr. 21. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
43 éves és úgy viselkedik mint egy gyerek...
2014. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"egymásra adtuk a jeleket"


Miez má megin,valóvilág befigyelt?

2014. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó:D:D:D


Kérdező,miből gondolod,hogy megutált?Ha ennyitől megutál,akkor komoly "férfi"lehet.Már ne haragudj,de számomra nem az ilyen viselkedéstől férfi egy férfi,főleg nem férfias férfi,ahogyan te fogalmaztál.Gyerekes az egész.

2014. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A skorpió férfiakat mindig kerüld el jó messzire!!
2014. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!