Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám nem ért meg miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám nem ért meg miért?

Figyelt kérdés
amit meg akarok vele beszélni egyszerűen nemlehet.főleg a pasiügyeimet.:\ pedig ezeket az anyukámmal lehetne megbeszélni nem?! áprilisban lesz 1 éve, hogy együtt vagyok a barátommal.(én 15 ő 18) nagyon szeretjük egymást, és párszor már jártam is náluk, és tényleg nagyon jól megvagyunk.anyukám elől természetesen titkoltam, mert ha elmondtam volna neki kitört volna a 3. világháború..és az ilyeneket nem is merem neki elmondani mert akkor kiabál, és egyből a tanulmányi átlagomat hozza fel, meg hogy én nem tanulok stb..:$$ jó persze, az is fontos, de miért nem érti meg, h nekem mások is fontosak az életben és nem feltétlenül szeretném mindig a beszélgetést a tanulásra terelni.de ő ezt nemérti és úgyérzem(nemcsak érzem tudom) utálja a barátomat.és esélyt sem ad neki hogy megismerje :( mit csináljak, teljesen tehetetlen vagyok..
2014. febr. 21. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebből nehéz megállapítani a mértéket, de nem véletlenül mondja azt, amit.
2014. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Javítasz az átlagon és dokumentálva látja,hogy nem okoz fennakadást a pasid.
2014. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj anyáddal, meg a tanulással. Nyugodtan pasizz, meg hanyagolj a dugáson kívül mindent! Utcaseprőkre is szükség van...
2014. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4,5ös az átlagom.ezen nehéz lenne mégjobban változatni:( engem csak az bánt, hogy nem akar meghallgatni pedig néha igen is szükségem van rá, hogy beszélgetni tudjak vele az ilyen dogokról..
2014. febr. 21. 19:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Elárulnám, hogy hatalmas különbségek vannak az ország iskolái között. Nem tudom, hogy hova jársz, de legtöbb helyen a 4,5-ös átlag nem nagy érdem.
2014. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy idősnek tartaj hozzád vagy inkább téged fiatalanak hozzá,zavarja illetve még nem dolgozta fel hogy a pici lányát valaki dugja,nekemis nehezen menne.
2014. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, 24 éves. Ugyanilyen voltam, csak én kb bukdácsoltam és rengeteget csajoztam, csajozok. Most főiskolára járok. Szóval ne hagyd magad elnyomni, az nem élet. Hidd el, lószart se számít, h ki milyen tanuló.
2014. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti kommentelőnek: még nem feküdtünk, le ls nem is tervezzük.;)
2014. febr. 21. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez 1 év után annyira valószínűtlen főleg a srác korában hogy nembiztos hogy elhiszi anyukád.
2014. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves 7.! Melyik főiskoláról is van szó?
2014. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!