Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlhat egyik hétről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat egyik hétről a másikra a szerelem? Egy hosszú, mély kapcsolat után mennyi idő míg újra szerelmesek leszunk?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, kinél hogy volt.
2014. febr. 22. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen..

Ha elmúlt egymással sosem...

Tapasztalat..utána azon rettegtem, hogy el nem múljon, aztán rájöttem, hogy egészen masokmaz érzéseim, ez a fajta nem múlik el.

Előzőleg is szerettem a páromat, de nem volt annyira mély, mi t most csak akkor ezt nem tudtam, mert nem volt összehasonlítási alapom.

Akr 1,5 év után egyiknapról a másikra múlt el.. Nekem vilt egy törés, és az ébresztett rá...

Semmi komoly, csak összeszólalkoztunk kicsit...

Most 6, éve vagyunk egy pár..

Nemmyan mint az elején, más de nem gyengébb az érzelmem...érzem,mhogy teljesen más, hozzá is mentem feleségül...

2014. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nem úgy értettem, hogy ugyanabba az emberbe, hanem valaki másba.
2014. febr. 22. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaah.. Most másodjára olvasva, egyértelmű:D


Nekem 1,5 év volt..

De leirtam,hogy dilemmám volt:)

2014. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!