Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik az osztálytársam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
dugjad mög
2014. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
beszelgess vele! :)
2014. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Nem értem, hogy az emberek többsége miért van kétségbeesve. Amikor nekem megtetszett az egyik osztálytársam, és komolyan gondoltam, odamentem hozzá, és megbeszéltem vele. Bajod nem lesz belőle.
2014. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Abból ahogy veled viselkedik nagyon könnyű leszűrni, hogy ő csak barát, vagy el tud képzelni többet. Bár azt szokták mondani nem a legjobb ötlet osztálytársakkal kezdeni mert kínos lehet a vége..
2014. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Hány évesek vagytok?
2014. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá beszélgess vele és megtudod van e értelme.
2014. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a keresztneved,kérdező?
2014. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
L/17
2014. febr. 23. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!