Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit kellene megengedjek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kellene megengedjek neki?

Figyelt kérdés

lassan 3 honapja vagyunk egyyut a baratommal es elgondolkoztam azon, hogy megkene neki engedjek bizonyos dolgokat.. lefekudni nem szeretnek meg vele, de nem akarok prudnek se latszodni se konnyen kaphatonak szoval

Ti mit engednetek meg?

16/L es 18/F



2014. febr. 22. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Ezt neked kell tudnod, hogy számodra mennyi fér bele!


Én 16 éves koromban már egy jó ideje nem voltam szűz, szóval...

2014. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

tudom , es koszonom a valaszt :)

Szeretnem tudni, hogy szamotokra mi fer bele ?

2014. febr. 22. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
3 hónap után semmit. :) 3 hónap kellene ahhoz, hogy egyáltalán elkezdjek komolyan érdeklődni felé. Szerintem várj, akár több mint egy évet, kettőt. Miért sietnél? Ha tényleg szeretitek egymást, és együtt lesztek örökre, akkor ráértek, különben pedig miért engednél meg neki bármit is? Ez saját véleményem, én ilyen vagyok. :) Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs szo itt olyansmirol , hogy orokre, ez egy kamasz szerelem nem tobb de jelenleg ebbe beleadok amit tudok es gondoltam szamit a fizikai erintesek es a tobbi :)
2014. febr. 22. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindaddig, amíg úgy érzed, hogy "megengeded" neki, addig semmit!


Mindig addig menjetek el, ameddig élvezed azt, amit csinál, és ameddig ez nem feszélyez, hanem élvezed. Ez mindenkinél más léptékben zajlik, van, akinél több hónap után is csak egy csók a határ, van, aki első alkalommal lefekszik a fiúval.


Ne azért menj bele bármibe, hogy ne lásson prűdnek, és ne azért mondj nemet, hogy nehogy könnyen kaphatónak tűnj!


Tedd azt, amit szeretnél! És ezt értsd szó szerint!

2014. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

En konkret peldakat szerettem volna hallani tolletek ha lehet :)

2014. febr. 22. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen konkrét példákat?


Volt fiú, akivel csak egy éjszakás kalandom volt... Olyan is, akivel hetek után sem volt petting sem..


A férjemmel is az ágyban kezdődött a kapcsolatunk, és 20 éve együtt vagyunk...


Ez tényleg személyfüggő... Ha itt 20 emberből 11 azt mondja, hogy ennyi idő után megengedheted neki, hogy simogassa a melledet, akkor megengeded neki? Akkor is, ha szégyenlős vagy?

Netalántán ha arra vágysz, hogy kinyaljon, akkor sem engedsz neki többet, mert itt esetleg a többség nem látja jónak?


Miért nem az számít, hogy te mit szeretnél, hogy te meddig akarsz elmenni?

2014. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az előttem válaszolóknak igaza van, csak is akkor,ha úgy érzed h szeretnéd és itt az ideje:) és addig menjetek el ameddig élvezed.

Példaként olyanra gondoltál mint a petting..? Ilyenkor megismerhetitek egymás gyengéit,hogy mi esik jól a másiknak stb kezdetnek jó:)

2014. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam, a petting korai 3 honap utan?
2014. febr. 22. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem 3 hónap után már azt csinálsz ami jólesik!

vannak akik már a 3. randin bugyi nélkül jelennek meg, ez talán túlzás, de 3 hónap elég pl a pettinghez simán!

egyébként ha úgy állsz hozzá, hogy semmi komoly, csak egy tini szerelem, akkor igencsak megbánthatod a barátod :/

ezt remélem tisztáztad vele is!

sok sikert ;)

2014. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!