Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan sráccal, aki nagy nőcsábász hírében áll?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék strigula lenni, ezért nem.
2014. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem volt még komoly kapcsolata akkor nem valószínű hogy bennem megtalálná azt. A tapasztaltság persze vonzó tulajdonság főleg egy szűz nő számára, de ha azt látnám hogy csak kihasználna akkor nemvalószínű hogy bele mennék, bár ezt sem tudom határozottan kijelenteni.
2014. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, mivel félnék hogy én is csak egy lennék a sok közül :|
2014. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, a lányok nagy százaléka összejön vele, mert biztos jól néz ki és jól tud dugni. Ez pedig vonzóbb tényező a legtöbb nőnél, mintha csak egy strigula lenne (az lesz, de nem zavarja őket, mert teleélvezi őket egy alfa).
2014. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem az a legnagyobb gondom,h csak egy éjszakára kellenék neki, hanem a gondolat,h hány helyen járt már a farka... minden boldog boldogtalanban. Nem kell olyan pasi (akármilyen jópasi is legyen),aki a legrosszabb ribikben is járt már...

2014. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha bejovos, akkor lehet. De azt tudni a kell, hogy piromanias vagyok, es ha csak egynek a sok kozul tekint ram, felgyujtom.
2014. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet. De az is lehet, hogy én is férfifaló vagyok ;)
2014. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én összejöttem egy ilyennel. Egyutt voltunk 1évig..majd kidobott. Aki nőcsábász volt az is marad. Lehet emgváltozik érted bizonyos ideig. DE MINDIG UGYANAZ MARAD!!!!
2014. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha beleszeretek, akkor össze
2014. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!