Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vehetném rá a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném rá a párom, hogy kimozduljunk itthonról?

Figyelt kérdés

Régen sokat mászkáltunk el, aztán én beteg voltam, hónapokig ágyhoz kötve. De már jól vagyok és olyan jó lenne megint elmenni erre-arra! De akármit csinálok, nem hajlandó. Ha előre szólok, rászervez mást, ha akkor szólok, miért nem szóltam előbb, ha fizetni kell érte, drága. Ha dolgozik, fáradt, ha nem dolgozik, punnyadt és nincs kedve sehová menni.

Kifogytam az ötletekből. Nem nyúzom, konkrét ötletekkel állok elő, olyanokkal, amikről azt mondta, őt is érdeklik. De hiába. Ma már ott tartottam, hogy berágtam és elmentem egyedül egy koncertre... nem volt rossz így se, de olyan jó lett volna, ha együtt megyünk el! Így most abból áll az életünk, hogy hétköznap dolgozunk, hétvégén itthon ülünk. Vagy ha ki akarok mozdulni, menjek egyedül. Mit lehet ezzel kezdeni? Szerintem már reflexből mondja nekem, hogy nem, nem, nem... amikor meg az öccse szólt múlt héten péntek este, hogy menjen el vele inni, ahhoz persze volt kedve :(


2014. febr. 22. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom Ti mióta vagytok együtt. Viszont azt tudom, hogy sok párkapcsolatba előjön néhány év után ez a helyzet. Vagyis az egyik fél már nem tartja annyira szórakoztatónak a másikkal való kikapcsolódást. Szívesebben jár el barátokkal, kollégákkal. Illetve van aki úgy gondolja, hogy nem tudja annyira elengedni magát akkor ha a párja is ott van... Fene tudja... Ha erőlteted, attól még nem biztos hogy jobb lesz. Mert akkor kényszerből elmegy veled valahová, de hogy Ő tuti nem fogja 'már csak azért se'jól érezni magát, abban is biztos vagyok.
2014. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!