Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Már nem olyan mint régen. "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Már nem olyan mint régen. " Szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, mostanság akadtak problémáink. Nem ért rá velem foglalkozni, nagyon sok dolga volt, vizsga stb. Gyakran éreztem úgy, hogy bunkó volt velem amit szóvá tettem, nagyon sokat csesztettem..majd elmondta, hogy szerinte a kapcsolatunk nem olyan már mint régen. Azt mondta szeret, nem akar szakítani és abban maradtunk, hogy megpróbáljuk megoldani a problémáinkat, beszélgetünk min kéne változtatni. Szerintetek sikerülhet ez, vagy a véget jelenti? Mit tegyek, hogy újra úgy szeressen mint rég?
2014. febr. 22. 20:41
 1/2 Moszuke ***** válasza:
dehát ezt tőle kérdezd meg ne tőlünk.. nem arról volt szó, hogy leültök beszélgetni? ő mondja meg hogyan viselkedj ami örömet okoz ne mi..
2014. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
figyelj,gondolom neked is sok dolgod volt és neki is.Van ilyen.Ez nem jelenti a kapcsolatotok végét csak egy hullámvölgyet.Ezt valóban meg kell oldani.Levizsgázott? Mert ha igen akkor az első dolgod az legyen hogy megleped egy szexi rucival és egy jó kiadós szex :) lehet hogy emiatt is lazult meg a kapcsolat.A fő az hogy szeret szóval csak meg kell ebben erősítened :)
2014. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!