Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha pasim?!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, nem volt még kapcsolatom, ebből adódik, hogy még szűz vagyok, és még nem is csókolóztam. Nem mondanám magamat csúnyának, csupán annak tudhatók be az előbb felsoroltak, hogy más vagyok, mint a többi korombeli lány (nem járok bulizni, nem iszok, nem drogozom, cigizni sem nagyon, vagy isnéha elszívok egy szál cigit). Sok fiú próbálkozott már nálam, de egyik sem bizonyult számomra megfelelőnek. Nem mondhatnám, hogy nagy elvárásaim lennének, csupán annyi a fontos egy fiúban, hogy nézzen ki jól, és legyen okos, meg intelligens, és tudjon kultúráltan viselkedni. Az eddigi jelentkezőim közül jó, ha valamelyik egy kritériumnak megfelet. Valahogy mindig megtalálnak a nagyon buta, és sok esetben csúnya, fiúk. Nem értem, hogy miért csak ilyenek próbálkoznak nálam. Azt mondják, hogy a fiúk az értelmes, normális lányokat bírják. Hát én ezt nem így vettem észre. A legtöbb fiúnálnaz olyan lányok a nyerők, akik mindenre kaphatóak, és könnyen odaadják magukat, az eddigi tapasztalataim szerint nem tartják fontosnak a belső értékeket. Nekem nem sok ember jött eddig be, vagy is nem sok ember volt, aki iránt éreztem valamit. Azok az illetők nem mutattak felém érdeklődést, én is próbálkoztam, úgy gondolom, hogy ha valakinek tetszem, vagy szeretne tőlem valamit, az közli velem valamilyen formában. Nekem sosem fordult meg a fejemben, hogy kezdeményezzek egy fiúnál. Nem lenne bátorságom, és büszke lány vagyok, aki nem mutatja ki könnyen az érzelmeit, nem szeretem, ha gyengének látnak. Nem vagyok könnyű eset, nagyon zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg az embereknek. És valamilyen szinten félek a fiúktól.. Vagy is ha valaki nagyon bejön, annak félek a közelségétől, nehezen beszélgetek vele, nem tudom tartani az illetővel a szemkontaktust, és ha az a valaki hozzám ér, már attól remegni kezdek, nem tudom, hogy így hogyan lesz valaha barátom, nem tudom, hogy hogyan fogom valah legyőzni a félelmemet, nem tudom, hogy hogyan fogok csókolózni valakivel, ha már attól megijedek, ha behatol az 'aurámba'.
2014. febr. 22. 20:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

én egy 17 éves fiú vagyok, és amúgy nagyon szívesen beszélgetnék veled a témáról :)

én is hasonló cipőben járok :/

2014. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%

Csak kifogások...addig válogatsz, mig elfogy a választék!

18/F

2014. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mintha magamat olvasnám :D Egyébként ezen én is kezdek bepánikolni, hogy nem lesz pasim soha, mert én kicsit idősebb is vagyok nálad, de totál ugyanaz vagyok mint te. Még amit leírtál az is stimmel, minden részlete. De hát erről se te, se én nem tehetünk hogy ilyenek vagyunk, valamilyen szinten még jobb mintha ribizlik lennénk. Aztán talán majd változunk ha eljön az igazi akit kerestünk :)
2014. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne tokeletes pasit keress, hanem olyat aki szeret es szamodra is szeretherot
2014. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 STIG999 válasza:
kisértetiesen hasonlítasz rám...16/f
2014. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet. Bárki bármit mond, a kinézet kimondottan fontos
2014. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

nem mind kifogás! a legnagyobb baj a félelem.. volt már, hogy valaki le akart smárolni, és annyira megijedtem, hogy elkaptam a fejem.. :/

akinek van kedve, az írjon nyugodtan privátot :3

2014. febr. 22. 21:03
 8/30 anonim ***** válasza:
ha akarod beszelgetnek veled szivesen hasonlo temarol:)
2014. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

"nem mutatja ki könnyen az érzelmeit, nem szeretem, ha gyengének látnak."


Akkor azok a színészek, akik (igaz, hogy csak eljátszott érzelmet mutatnak), érzelmet fejeznek ki, mind gyenge emberek? Vagy az átlag ember aki kifejezi az érzelmeit, gyenge ember? :) Érted...


Lejjebb kell adnod a küllemi elvárást! Ugyanis van ám olyan, hogy egy elsőre küllemre meg nem fogó fiúba a személyisége alapján szeretsz bele, aztán meghelyesedik a szemedben küllemre is.

2014. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
követem a "külső ami megfog, a belső, ami megtart" elvet :)
2014. febr. 22. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!