Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy magát vagdosó lánnyal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magát vagdosó lánnyal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Beleszerettem, õ is bír engem, de nem akarok olyan kapcsolatot, ahol mindig aggódnom kell a másikért.
2014. febr. 23. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
beszélgetnék vele :) Hátha tudok hatni rá :)
2014. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem öngyilkosjelölt... csak így vezeti le a feszültséget. Egy harmonikus környezetben szüksége se lesz rá. :)
2014. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:

elsősorban meghallgatnám a szüleit...hogy mit tudnak erről, tettek e ellene, segítettek e már neki.

(persze kivétel ha esetleg elhunytak a szülei)

De valószínűleg orvoshoz vinném.

2014. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Átmeneti megoldásként egy kényszerzubbony is megteszi.
2014. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sok sok beszélgetéssel férkőzz a bizalmába, és vedd rá, hogy menjen el szakemberhez! Ezt a helyzetet egyedül nem fogod tudni kezelni! Viszont az aktív együttműködése kell ahhoz, hogy a szakember segíteni tudjon rajta!
2014. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én olyannal nem jönnék össze, aki ilyen.

Normális , épp elmével rendelkező nőt kell beszerezni.

2014. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen ez valamikor elkezdődött nála, és oda kell visszamenni ahhoz a ponthoz.

Viszont ez nem normális dolog.

Én is beszélnék a szüleivel ha vannak.

Illetve pszichológus!

2014. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A szülei elváltak, és sajnos nem nagyon foglalkoznak vele.

Rengeteget beszéltünk, többek között erröl is, de nem hiszem, hogy komolyabb hatást értem el nála.

2014. febr. 23. 19:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Megismeritek egymást, elnyered a bizalmát és már abba is hagyta, ha mégse akkor jön egy aljas húzás és megmondod neki, hogy ezt nem bírod és ha nem hagyja abba akkor nem szeretnél találkozni többet. Itt eldől, hogy mennyit is ér neki a vagdosás.
2014. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ASOT ***** válasza:
Akkor ő még 15-18 év között van, tanul még? vagy idősebb?
2014. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!