Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket zavarna ha a barátnőtök egy másik férfiról nézne képeket, videókat?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, eszemben sincs megcsalni a páromat, ő az én mindenem és soha nem cserélném el senkire. Arról van csak szó hogy van egy filmsztár aki nagyon szimpatikus nekem, szeretek nézni róla interjús videókat mert vicces és szórakoztató, meg persze jó nézni magát a férfit is mert persze jóképű. De ezt csak akkor csinálom ha nincs itt velem a barátom (de akkor sem ebből áll a napom), de jó lenne ha úgymond "felvállalhatnám" ezt, de attól félek hogy esetleg zavarná.


5 éve vagyunk együtt, úgy érzem hogy a bizalom mindkettőnk részéről teljesen rendben van, ő mondjuk szeret olyan filmeket nézni velem amiben szerepel a kedvenc színésznője, Jessica Alba, Scarlett Johanson, most olyan sorozatot néz amiben Erica Durance szerepel, szokott is hülyülni ezzel hogy így hümmög, vonogatja a szemöldökét meg csücsöríti a száját, de csak nevetünk ezen :) Meg persze hogy csinos, dekoratív nők, az lenne a furcsa ha nem tetszenének a barátomnak, de úgy vagyok vele hogy most egyrészt ő se csalna meg engem soha, másrészt oly kevés az esély hogy lehetősége lenne rá lefeküdni bármelyikkel is, így nem is vagyok féltékeny. Ha elérhető nőről lenne szó akkor persze az lennék, de így nem, remélem ezt értitek.


Ilyen alapon szerintetek nagyon pipa lenne a barátom ha én is nézegetnék tumblr oldalakat meg videókat a férfiról? Ő kicsit féltékenyebb típus, de nem szoktam nyáladzani, max csak nagyon felröhögök. Meg X idő múlva ez a """fangirl fellángolás""" úgyis elmúlik :) Jó lenne nem kéne sunnyognom, de megbántani se szeretném. Nektek mi erről a véleményetek?


2014. febr. 23. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Filmsztárig olvastam el, és már nincs is miről beszélni. Engem nem zavarna.

24f

2014. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel... Filmsztár és ez itt a lényeg... jó kicsit megfordulna az agyamban , hogy én vagyok-e a tökéletes... de szerintem nem lehet gond belőle. :)
2014. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha filmsztárt nézel, nem lenne gond, ha jó poénjai vannak lehet még én is nézném veled :)
2014. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!