Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig tűrnétek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig tűrnétek a párotok ezt a fajta viselkedését?

Figyelt kérdés
Egyik szombaton kiszolgál, sokszor vasárnap délelőttig ott van, mert meló után ott maradnak piálni a kollegákkal, így vasárnap sem tudunk közös programot szervezni, mert ő rosszul van és aludnia kell... de van, hogy mikor nem melózik szombaton, akkor meg péntek este italozik valamelyik haverjával és ilyenkor a szombatnak lőttek, mert hány és alszik egész nap... Én már sehova nem megyek vele presszóba és buliba se, mert utálom ha iszik és gázul viselkedik... Amúgy semmi baj vele, ha nem iszik :)

2014. febr. 23. 20:23
 1/8 Moszuke ***** válasza:
27%
a végsőkig tűrném mert egy megalkuvó szeretetk.urva vagyok aki pótapát keres a pasikban.
2014. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát sajnos ez ilyen, nem hinném hogy ez megváltozna hosszútávon
2014. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy csónakban evezünk.Most azonnal menekülj,én is azt teszem!Ez jobb soha nem lesz,tapasztalatból írom.Rengeteg könnyet és szenvedést megspórolsz magadnak,ha elhagyod,én is bánom,hogy nem előbb léptem.
2014. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. te egy idióta barom vagy takarodj innen el!!
2014. febr. 23. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt semeddig sem tűrném. Amint megtudnám róla, hogy ennyire nincs tisztában a határaival és képtelen mértéket tartani, teljesen kiábrándulnék belőle.
2014. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az 5-ös válaszoló.Másfél év alatt én is teljesen kiábrándultam belőle.Nagyot csalódtam benne.Mindezt észrevette persze,csak éppen nem érdekli annyira,hogy lemondjon miattam a piáról meg a csavargásról,emiatt néha még kamuzni is hajlandó.Ráment a kapcsolatunk.Tudod,belefáradtam,hogy amíg dolgozom,addig gyomorgörccsel kell arra gondolnom,éppen mit csinál szombat este.Nem kívánom neked mindezt,de te is meg fogod kapni,ha mellette maradsz.Aztán majd ha kiakadsz,még te leszel a szemét.
2014. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudja magáról, hogy ő a szemét, iszonyat bunkó tudok lenni vele ilyenkor, legutóbb egy hétig nem találkoztam vele, most sem akarom látni sem, ne is írjon ne is hívjon... persze ilyenkor megy a bocsánatkérés ezerrel, csak már elegem van ebből. Nah szép is lenne még én lennék a gonosz... akkor tuti kidobnám a francba :)
2014. febr. 23. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod, az a baj, hogy bocsánatot kérni és ígérgetni nagyon könnyű... Ha a tettei nem mutatnak változást, akkor ne ölj bele több energiát a dologba!
2014. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!