Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hány évesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány évesek vagytok és hogy a milyen küllemű srácok jönnek be nektek? Testalkatra hajra mindenre.

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nekem nincs konkrét.

Fogjon meg.

pl. egyszer azért zugtam bele egy srácba mert mindig mosolygott és csillogott a szeme és amikor ránéztem nekem is mosolyognom kellett. :)

tehát nekem ilenek voltak eddig

2014. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az biztos, hogy az alacsony, dagadt, ocsmány srácok egy lánynak sem jönnek be.
2014. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl a lányosabb arcú fiúk jönnek be, magasság mind1 csak ne legyen azért 2méteres mert én elég alacsony vagyok, nagyon tetszenek pl az ázsiai fiúk, és szeretem ha egy srácnak kicsit hosszabb a haja, vékony, és a túl izmos srácok sem tetszenek :|
2014. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2-es nekem igen.

Igazából tök.indegy a testalkat csak ne legyen látványosan izmos, hanem csak úgy h az izmokon van még husi meg kell egy kis pocak is. Hajban minden szín tetszik a vörösön kívül, előny, ha hosszú vagy raszta. Szem mindegy, de a kisugárzás fontos, szeretem, ha néha őrült a pasi :D

2014. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Izmos,erős,hosszú hajú,szakállas-bajszos
2015. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!