Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz szerinted a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz szerinted a következő lépés?

Figyelt kérdés

(szünet van ma az iskolában azért vagyok itthon)

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal. több mint 2 hónapig még a csókig sem jutottunk el, de most már igen :D

Egész nap együtt vagyunk a suliban,de egymáshoz hetente csak max. kétszer háromszor tudunk elmenni. Amikor megyek vagy ő jön elmennek a szülők.

Először "csak" csókolózunk aztán jön a nyelves csók. Ha én vagyok alul,akkor a melleimet csókolja/szívja és a hasamra ad puszit ha pedig felül vagyok akkor a fenekemet szokta simogatni vagy úgy magához húz,hogy majdnem eltörik a bordám :DD . Az utóbbi két ilyen csókolózásnál már nem csak nadrágon keresztül simogatott hanem benyúlt a bugyi alá és úgy markolta a fenekem.

Én a hátát szoktam simogatni és a hasát puszilgatni. (ő sokkal több mindent csinál és ez egy kicsit rossz.)

két kérdésem van:

-mit kéne még nekem csinálni? (nem szeretném le utánozni,hogy most én is simogatom a fenekét

-mire számíthatok? mi lesz a következő lépés nála?


16/L 17/F



2014. febr. 24. 07:52
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
sexről szó sem lehet, ezt ő is kijelentette. még túl fiatalok vagyunk hozzá.
2014. febr. 24. 07:54
 2/23 anonim ***** válasza:

Most már lassan pedig lekerülhetnének a nagyobb ruhadarabok és csináljátok ugyanezt csak meztelenül.

Esetleg elkezdhetitek felfedezni egymás intim részeit, kitapasztalni a másiknak mi a jó.

Annyira kicsik sem vagytok már és nem is kell ennek feltétlenül szexbe torkollnia.

2014. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
kétszer már levette rólam a melltartót,de nagyon rossz volt nekem. mondtam neki, párszor megkérdezte,hogy miért. Nem tudtam neki magyarázatot adni,annyit mondtam,hogy csak. Nagyon jó fej, azóta nem is próbálkozik levenni. :)
2014. febr. 24. 08:09
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerinted ha leveszi a melltartódat, etc.. szerinted mit akar? :D Biztos nem bábozni, ha meg nem vagy még rá felkészülve, mondd meg neki, mert a következő lépés tudod mi lesz...
2014. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
össeteszem a két kezem, hogy vannak még erkölcsös fiatalok, akik nem csak b*szni akarnak mint a nyulak
2014. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én az első barátnőmmel a szex ig nem jutottam el sosem, bár nem is nagyon hiányzott/akartuk még, 15 évesek voltunk mind a ketten. mi beértük annyival, hogy egy jó fél év után amikor olyan volt a hangulatunk egy egy egymásnál töltött délután, akkor először mi is csak simogatással kezdtük, majd időről időre egyre több és több ruhadarabtól szabadultunk meg, egy jó két hét alatt jutttunk el kb addig, hogy már mind a ketten csak alsóneműben feküdtünk egymás mellett az ágyon, csókolóztunk, én általában megujjaztam, majd mikor már Ő is felkészültnek érezte magát, akkor az ujjazások után kézzel könnyített rajtam, de annyi idősen megbeszéltük, hogy nekünk ez pont elég, és hogy nem akarunk tovább menni, és ezzel az alatt a bő 1 év alatt míg együtt voltunk, be is értük bőven! :D
2014. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
ma kinyalt én pedig lent simogattam. nem szeretnék még sexet. mi legyen a következő? le kéne szopni...,de hogy? félek :( ,hogy rosszul csinálom
2014. ápr. 25. 23:28
 8/23 A kérdező kommentje:
kinyalt és be is hatolt a nyelvével,de nem mentem el. egy kis váladék kijött de nem éreztem semmi természetfölöttit :D nem ujjazott meg, azzal is várunk még. csak feküdtem mint egy fadarab, az lehet a baj,hogy még szűz vagyok?
2014. ápr. 26. 23:31
 9/23 anonim ***** válasza:
Azt kellene csinálnod ami spontán jól esik.
2014. ápr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
mi lesz a következő lépés? huszár a h2-re kisanyám.. hát honnan tudjuk mi azt? majd ti érzitek h mikor mit hogy csináljatok egymással :D
2014. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!