Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja hogy feldugja nekem az ujját, és egész nap azt szagolgatná, akkor mit kéne róla gondolnom?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hogy beteg az elméje.
2014. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
szűz, beteg kisfiú
2014. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Hogy imádja a puncid illatát?

Simán lehet. Egyébként ha egy punci tiszta, az illatától már fel áll a cerka. Szóval ezt vedd bóknak, hogy baromira izgatónak tart. Tény, hogy elég fura bók! :) De attól még a maga hülye módján azt próbálhatta meg kifejezni vele, hogy baromi izgatónak talál.

2014. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Azt mondanám neki, hogy dugja a seggébe, és azt szagolgassa egész nap
2014. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátod mondta, akkor rendben van.

De ha csak úgy ilyet mondd neked egy fiú, az elég fura, vigyázz vele.

2014. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy messziről kerüld el!
2014. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem ilyet nem mondott a pasim, bár az én esetemben még undorítóbb és betegebb lenne, mint a tiedben, de az sem kutya :D 20/f
2014. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy kanos és szeretne már pinát.
2014. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézz mélyen a szemébe, húzd le a bugyidat és tartsd az orra elé, azután kacsintasz egyet. Hagyd, hogy elvegye. Azután simítsd végig a feje búbjától a nyakáig.

Nyomj egy forró csókot a szájára, vagy a nyakára.


Ha ezután nem akar gerincre fektetni, akkor valami gáz van.


Hány éves a fiú?


Én jobban szeretem a feleségem bőrének az illatát - különösen ha nem fújja be magát különféle vegyszerekkel-.

2014. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!