Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lezárjam emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lezárjam emiatt a majd 7 éves kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom, de mostanában egyszerűen nem tudok bízni benne, pedig erről nem ő tehet hanem egy másik csaj ,akinek megtudtam hogy nagyon tetszik a párom ,mióta ez a csaj "jelen van az életünkbe" folyton csak veszekszünk ,amit ugyan én kezdek de csak mert ő ha a csajjal beszél vagy épp megjelenik a csaj utána nem tud velem normálisan beszélni, úgy beszél utána velem mint a kutyával ,vagy mintha csak a szolgája volnék , nem tudom elviselni a csaj jelenlétét vagy ha szóba kerül egyáltalán, én soha senki iránt nem éreztem még e fajta gyűlöletet, és borzasztó fájdalmas. Nem tudom mit tegyek legszívesebben elmennék de nem tudom mert szeretem és ő nem tehet erről de én ezt nem tudom elviselni.
2014. febr. 24. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem egyedül agyalnál és csinálnál utána esetlegesen hülyeséget, hanem megbeszélnétek együtt? Azért 7 éves kapcsolatban kéne, hogy működjön a kommunikáció, különben nem húztátok volna ennyi ideig.
2014. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Féltékenység level végtelen.

Kommunikáció level 0.

2014. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval bünteted a párod valami miatt, amiről nem tehet?

Szerintem mentsd meg magadtól.

2014. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én sem így akarom nekem is rossz ez és hiába mondom azt hogy bízok benne meg megbeszéltük már százszor átrágtuk meg minden ez az érzés nem hagy és ebbe bolondulok bele ha még nem bolondultam meg
2014. febr. 24. 11:33
 5/16 anonim válasza:
Többre mentél volna, hogyha ugyan ezt neki mondod el és nem ide írod le. Mivel senki nem fog ismerni sem téged, sem a barátod ezért sem objektív, sem szubjektív véleményt nem tud formálni.
2014. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
végül is igaz!velem van a baj jobb lenne ha nem lennék
2014. febr. 24. 11:40
 7/16 anonim ***** válasza:

:DD jót röhögtem rajtad.

Nem is csal meg nem is érdekli a csaj.De te még is szakítanál mert egy full idegennek tetszik a pasid.

:D te tényleg hülye vagy.

2014. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
meg kell vele beszélni, ha fontos vagy neki hanyagolja a lányt, még is csak egy 7 éves kapcsolatról van szó, nehogy már a lányt válassza, de ha azt mondja hogy nem képes érted nem beszélni vele, akkor látszik mennyire törődik veled, akkor le lehet zárni
2014. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem idegen mindennapos vendég nálunk és nem tudom elviselni azt a tudatot hogy belement volna egy titkos kapcsolatba a párommal a tudtom nélkül és ezek után képes a pofámba vigyorogni és jó pofizni velem nekem meg úgy kell csinálnom mintha nem tudnék semmiről de az a baj hogy tudok és hiába írta utána a pasim hogy ugy sem lesz semmi akkor is idegesít ez a dolog
2014. febr. 24. 11:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért van nálatok minden nap?
2014. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!