Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú? (a többi lent)

Figyelt kérdés
van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem rég óta. Nincs barátnője, de úgy érzem közeledni próbál egy másik lány felé (akinek van barátja) és ez nekem nagyon fáj. Másrészt a női megérzésem azt súgja, hogy én is bejövök neki, azért viselkedik olyan furán (néha idiótán vagy bunkón) velem, az idegesség miatt. A másik lány viszont sokkal népszerűbb nálam ezért neki nagyobb esélye van a fiúnál (a lány most is több fiúval kavar). Aki nekem tetszik viszont különlegesebb a többi fiúnál és én tudom hogy ők nem illenek össze. Mit csináljak, hogy megszeressen anélkül hogy bevallanám az érzéseimet?
2014. febr. 24. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Csókold meg hirtelen. Nagy levegő és Ennyi!

Stb.:

1. Nem fog ellenkezni, HA nem jön össze, akkor nem érdemel meg.

2. Ne mindenki előtt csókold meg, hanem 2-esben vagy, ha kevesen vannak az is jó.

2014. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A másik lány viszont sokkal népszerűbb nálam ezért neki nagyobb esélye van a fiúnál"

Ha ebből indulunk ki, akkor inkább rúgnám tökön, mert a népszerűbb felé megy....

2014. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Se srácnak, se lánynak nem hasznos rögtön minden érzésével bombáznia a másikat, csak akkor érdemes jobban megnyílni a másik előtt, ha tőle is ugyanezt érzékeled.


Lányként a legegyszerűbb egy-két mosollyal jelezheted a srácnak, hogy merhet hozzád közeledni, vagy max. köszönéssel és hogy vagy szintű kérdéssel.


14-15 évesen bár már jól vettem a lapokat, még elég esetlen voltam csajokkal, pl. jól indult beszélgetés közben is iszonyatos zavarba tudtam jönni, ha újonnan hozzám közelebb került lány mélyen a szemembe nézett vagy csökkentette a távolságot, volt hogy leizzadva menekültem...:) 16 éves koromra meg egészen kikupálódtam.


Amit még tanácsolok, hogy legjobb barátnőknek, barátoknak se teregesd ki érzelmeidet, mert szinte mindig kavarnak, de még az sem jó ha srác megtudja barátjától (ő meg barátnődtől), hogy nálad szabad neki a pálya, mert onnantól már könnyű célpontként nem fog komolyan venni.

2014. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!