Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most tennem?

Figyelt kérdés

17éves fiatal lány vagyok,a barátom 31 éves..elvált és van egy 2éves fia.Remekül megvagyunk, már 1 éve ,bizok benne meg szeretem is.Már nagyon sokszor bizonyitott szerelem terén..ezt nm drága ajándékokra értem hanem a szavaival a tetteivel.

Tisztában vagyok vele h nm csal meg,és,h én vagyok az aki kell neki.Egy nagyon rendes és becsületes,jóképű pasi meg minden.A baj csak az h néha kellemetlenséget okoz a gyerek..vagyis hát intkább csak a pletykák.Az h egyes emberek h néznek rám meg ijen hüjeségek és néha nagyon tudnak zavarni...tanácstalan vagyok:// :( Most elkéne hagynom és keressek egy más csávót....pff :/


2014. febr. 24. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit kéne tenned?

Hmmmmm...

GTA-ázz!

2014. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyet mondani mert mindenki maga látja ki tetszik neki és kivel akar együtt lenni, plusz nem is ismerem a férfit de 17 évesen párkapcsolatban élni egy 31 éves elvált apukával elég hajmeresztő.

Nehezen látom át mi lehet a közös bennetek, elvégre ő már felnőtt férfi te pedig még akárhogy nézzük tini vagy.

El kellene gondolkodnod, hogy keresel mást (egy fiatalabb srácot) mert majdnem kétszer olyan idős mint te...

2014. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16-30, az normális :D


nagyon szerethet, szeretjük a buta lányokat!


30+F

2014. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy ívben a másik véleménye,meg megjegyzései.A te életed,ami neked jó,azt tedd.Anyi képmutató,álszent ember van,hogy ha ezekre figyelsz,már ashatod is el magad.Mi van ha idősebb?vagy gyereke van?Ha te elfogadod igy,senkinek semmi joga kritizálni.
2014. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Azért befigyel az apakomplexus.

Tudjuk,érettebb vagy a korodnál.Azért az ilyen férfiakat nem tudom megérteni.23 éves vagyok,de még hozzám is fiatal lennél.

Szerintem kicsit gondolkozz el azon,amit a környezeted mond!

2014. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!