Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi készteti a 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi készteti a 3 évvel ezelőtti barátnőmet - aki jelenleg házasság előtt áll a párjával - arra, hogy még mindig mocskolódik velem?

Figyelt kérdés

Haraggal lett vége a kapcsolatunknak, mert rengeteg hazugságra jöttem rá időközben a kétéves kapcsolatunk alatt, és végül ezek miatt szakítottam vele. Utána egy hét múlva máris összeállt egy hapsival, de csak azért, hogy mutogassa magát mindenkinek, hogy túltette magát rajtam. Aztán az idő múlásával úgy láttam, hogy ebből egy elég komoly szerelem lett, és immáron már 3 éve együtt vannak.


Ám amikor véletlenül összefutunk valahol (nem sűrűn, havonta maximum egyszer), olyankor mindig szúr valami szemétkedést, valami olyat, amit szerintem az elszenvedett sérelmek ellensúlyozásaként fixált le önmagában. Legutóbb azért s3ggnyalózott le, miközben a házi orvosomhoz igyekeztem az utcán, mert a szakításunk után hónapokkal később a két legjobb barátnőjével ismerkedtem össze haveri szinten, akik szintén rájöttek az azóta eltelt idő alatt, hogy a volt barátnőm egy alattomos, gerinctelen, kétszínű, hazudozó nőszemély. (Nem jöttem össze egyik barátnőjével sem, csupán nagyon jó barátok lettünk.)


Nem tartjátok kissé betegesnek, hogy elvileg a párjával házasság előtt áll, de még mindig a 3-4 évvel ezelőtti problémákkal bombáz alkalmanként, ha véletlenül összefutok vele?


2014. febr. 24. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon butának tűnik
2014. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos szeret még.
2014. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az tud a legjobban gyűlölni, aki egyszer nagyon szeretett. Már talán nem szeret, de fontos voltál neki, és nem tudja túltenni magát azon, hogy dobtad. Hogy Te dobtad Őt.

Ez az én elképzelésem.

2014. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik soha nem tudnak megbocsátani.Itt most csak a Te szemszöged látszik.Őszintén szólva nekem is meglenne a véleményem arról,h a barátnőimet megkörnyékezted.(félre értés ne essék), a "barátnőimhez" is lenne pár keresetlen szavam.
2014. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szakítás után hadd döntsem már el én magam, hogy kivel állok le ismerkedni. Amúgy a "kedves" volt barátnőm olyanokat hazudozott rólam (nekik is), hogy a szám tátva maradt, amikor utólag mesélték.
2014. febr. 24. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azért az nem akkora hazugság, biztos volt rá példa hogy tátva maradt a szád, csak az ugye nem annyira tudatos cselekvés, ezért nem emlékezhetsz rá.
2014. márc. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel a nővel, örülj, hogy megszabadultál tőle. Ha véletlenül összefuttok, nézd levegőnek. Semmi köze nincsen az életedhez.
2014. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehezen felejtő típus... :)

Valószínűleg úgy érzi, hogy kibabráltál Vele és még mindig dühös a történtek miatt. Avval hogy a saját barátnői elött is lebukott biztosan nem használt az önbizalmának....mondhatni elvetted Tőle a játszópartnereit és ezt nem nézte túl jó szemmel...mondjuk ez érthető!!!

Vannak olyan emberek akik soha nem látják be,hogy hibáztak és ahelyett, hogy magukba néznének és elsüllyednének szégyenükben a másikra próbálják áthárítani a felelősséget!!! Örüljél, hogy megszabadultál Tőle....

2014. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!